Duel Annick Goutal

3 Komentarze
1 Zdjęcie
Czwartek, 17-07-2008

Duel Annick Goutal Annick Goutal na naszych łamach znana jest głównie z kosmetyków skierowanych do kobiet. Dzisiaj dla odmiany męska propozycja. Prezentowany zapach to dzieło Camille – córki Annick Goutal i kompozycja, którą projektantka stworzyła dla swojego męża.

Duel ma dwa znaczenia: pojedynek i podwójny, dwoisty. Nazwa nie jest bez znaczenia i ma oddawać zróżnicowaną męską naturę. Niekiedy delikatny i wrażliwy, kiedy indziej silny i zdecydowany. Kompozycja łączy nuty słodkie i delikatne z wyrazistymi i ostrymi.

Duel tworzą pobudzające liście Mate, intrygująca nuta skórzana, paragwajskie zboże, wrzos, piżmo, absynt i korzeń irysu. Całość jest elegancka, męska i bardzo współczesna.

Cena: 330 zł (100ml)

Kupisz w perfumeriach Quality i Quality's Choice, np. w Lu'lua w Krakowie na ulicy Józefa 22 oraz w sklepie internetowym.

AW

 • Czw., 17-07-2008 gość
  ciekawe jak pachną
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 17-07-2008 fuck-girl
  Flakon nieco targowy , nuta tez nie kojarzy mi sie zbyt dobrze .
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 17-07-2008 Teenage Idol
  Istotną zaletę tego zapachu stanowi fakt, że nie jest on powszechnie znany (a przez to używany przez uogólniając "co drugą" osobę na ulicy) jak to się dzieje w przypadku edt popularnych marek modowych jak kenzo, dior, d&g etc.
  Z 2 strony strasznie nie podoba mi się flakon-ma chyba stanowic klasyczną interpretację klasycznych wzorców ale faktycznie prezentuje się w sposób cygańsko-jarmarczny. Niby nie kupuje sie zapachu dla flakonu, ale mimo wszystko z buteleczką obcuje się za każdym razem gdy aplikuje sie ciecz więc nie powinna ona przynajmniej drażnić poczucia estetyki uzytkownika-a tak się dzieje w omawianym przypadku!
  Odpowiedz Zgłoś