Dziecięce buty Fendi

Tagi: buty, dzieci, Fendi, Aprica
18 Komentarzy
1 Zdjęcie
Czwartek, 17-04-2008

Dziecięce buty Fendi Marka Fendi współpracując z Aprica, firmą specjalizującą się w produkcji wózków oraz innych artykułów dla maluchów, stworzyła przepiękną serię dziecięcych ubranek i dodatków.

Widoczne na zdjęciu buciki idealnie nadają się dla małej elegantki lub eleganta. Firmowy materiał Fendi został wykończony miękkim, różowym lub błekitnym materiałem. Stopy przytrzymuje pasek z mielonej skóry, od spodu zabezpieczony miękką warstwą.

Cena: $150, czyli około 350 zł

Do kupienia w sklepie Eluxury.

O możliwościach wysyłki do Polski przeczytasz tu.

PD

 • Czw., 17-04-2008 czarna
  a ja Wam powiem,że te buciki nie są na rok a pewnie ze trzy miesiące bo takie maluszki rosną jak na drożdżach poza tym dzieci uczące sie chodzić wymagają zabezpieczeń na kostki,te buciki to mają tylko cena dość spora jak na zwykłe butki.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 18-04-2008 gość
  czarna (Czwartek, 17-04-2008) napisał:  a ja Wam powiem,że te buciki nie są na rok a pewnie ze trzy miesiące bo takie maluszki rosną jak na drożdżach poza tym dzieci uczące sie chodzić wymagają zabezpieczeń na kostki,te buciki to mają tylko cena dość spora jak na zwykłe butki.  Nareszcie ktos wie, o czym mowi ;-) Jakom matka dwoch synow potwierdzam, ze tkie buciki (tzw.pre-walkers) to wydatek na gora trzy miesiace, chyba, ze zawczasu kupi sie za duze ale dziecko nie bedzie w nich chodzic- tylko miec je zakladane, np. do wozka. ale w sumie ladne sa ;-P
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 18-04-2008 gość
  fajne buciki,jesli kogos stac to niech kupuje
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 18-04-2008 marryann
  Wszystkie buciki w wersji mini wyglądają słodko, jednakże te nie są bynajmniej szczytem doskonałości. Np. firma "Bartek" produkuje porządne, wskazane ortopedycznie obuwie dziecięce, wzory również są dużo bardziej urokliwa- cena natomiast trzykrotnie mniejsza ;)
  To butki dla maluszka początkującego w chodzeniu, dlatego powinny mieć twardszą, stabilną podeszwę i zapięcie powyżej kostki. Te raczej tych "wymogów" nie spełniają. To logo też mogliby sobie darować... przynajmniej nie skażone komercjalizmem dzieci, na pewno nie zwracają na to uwagi.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 19-04-2008 gość
  kobiety! Wy chyba dzieci nie macie, że myślicie, że takie buty starczą na rok! One bedą za małe za 3 miesiące! A dziecko nie może mieć ani za małych ani za duzych butów, więc nie można kupić tak, żeby starczyły na cały rok!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 22-04-2008 gość
  BARTKi
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 22-04-2008 gość
  gość (Sobota, 19-04-2008) napisał:  kobiety! Wy chyba dzieci nie macie, że myślicie, że takie buty starczą na rok! One bedą za małe za 3 miesiące! A dziecko nie może mieć ani za małych ani za duzych butów, więc nie można kupić tak, żeby starczyły na cały rok!


  Nareszcie kumata kobita... lanserka na dzieciach to wyraz własnego snobizmu i jednocześnie głupoty...finansowej. Dziecko ma w nosie co ma na sobie... ma być przede wszystkim wygodne!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-05-2008 gość
  słodkie:)
  Odpowiedz Zgłoś
1 2