Dżinsy idealne!

6 Komentarzy
4 Zdjęcia
Środa, 15-02-2012

Poszukiwania idealnej pary dżinsów przypomina szukanie igły w stogu siana. Setki modeli, zróżnicowana jakość i cena sprawiają, że znalezienie tych spodni najczęściej okazuje się niemożliwe. Wtedy właśnie najlepiej skorzystać z usług firmy 3x1, która szyje dżinsy na specjalne zamówienie. Ile musimy wydać? Ceny za parę dochodzą nawet do 3 800 zł. Czy to dużo za wymarzoną parę nieśmiertelnych spodni? Scott Moriss, pomysłodawca firmy 3x1, stworzył manufakturę, w której z najlepszej jakości materiałów tworzy się indywidualne modele dla każdego klienta. Istnieją dwie opcje szycia na zamówienie. Pierwsza polega na wybraniu przez klienta materiału i dodatków, druga zakłada, że tworzony jest indywidualny szablon i spodnie powstają dzięki temu od podstaw. 3x1 projektuje też limitowane kolekcje (do 24 sztuk), które można spotkać w butikach na Manhattanie. Ich cena waha się między 950 a 1 400 zł. Klientami Scotta Morissa są oczywiście celebryci, sportowcy, biznesmeni oraz osoby, które mają problemy ze znalezieniem spodni z powodu nietypowej sylwetki. Tak wysoka cena za parę dżinsów to nie tylko praca indywidualnych osób, ale i najlepszy materiał, który sprawia, że w wymarzonej parze dżinsów jesteśmy w stanie chodzić na okrągło.

Więcej na stronie 3x1

http://WWW.3x1.us

MB

 • Śr., 15-02-2012 kolodziejmm
  nie są takie złe :}
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 15-02-2012 Gość
  jak masz normalna dobra figure to nie jest problem znalezc pasowne ,
  no ale te grube panie z okragla dupkom i krotkima nogami i rowniez salcesony ..musza zamowic i slono placic
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 17-02-2012 Gość
  Fajna sprawa, ale kto to kupi?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 19-02-2012 Gość
  a nie mozna kupic samemu matrialu i isc do zwyklej krawcowej? zrobi to samo za duuuuzo mniej:]
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 19-02-2012 Gość
  Prawdziwe dzinsy to były kiedyś, kupione w PEWEXIE( firmy LEE.,Rifle...) Teraz to są tandetne szmaty, które rozpadają się po kilku praniach. (niezależnie od ceny).
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 02-03-2012 Gość
  Gość (Niedz., 19-02-2012) napisał:

  Prawdziwe dzinsy to były kiedyś, kupione w PEWEXIE( firmy LEE.,Rifle...) Teraz to są tandetne szmaty, które rozpadają się po kilku praniach. (niezależnie od ceny).  nie zgodzę się. kupiłam jeansy firmy Levi's ale w oryginalnym sklepie, nie outlet, nie podróby, itd. ale oryginalne. Były drogie, ok 500 zł. ale chodzę w nich 5 lat już i co prawda już chyba wyrzucę bo się trochę sprały, ale mocne są nadal...
  Odpowiedz Zgłoś