Elizabeth Hurley ubiera 5-latki w seksowne bikini w panterkę

36 Komentarzy
15 Zdjęć
Czwartek, 27-09-2012

Czy 5-latka w bikini może być seksowna? W mediach trwa dyskusja, którą wywołała Elizabeth Hurley. Brytyjska aktorka zabrała się za modę. A żeby wyróżnić się z grona innych projektujących aktorek, wybrała projektowanie odzieży plażowej. Również dla najmłodszych. 

I właśnie linia dla dziewczynek budzi kontrowersje. Kolekcja podzielona jest na dwie grupy wiekowe: poniżej 8 lat i od 8 do 13 lat. Projekty prezentują małe modelki, niektóre pozujące niczym prawdziwe weteranki, z rękami opartymi na biodrach i uroczym uśmiechem. Oburzeni rodzice poprosili o opinię specjalistów i na Hurley posypała się lawina krytyki. Najpoważniejszy zarzut to ten, że fasony, które proponuje aktorka czynią z małych dziewczynek obiekty seksualne. Wątpliwości budzą również opisy niektórych kostiumów głoszące, że model przeznaczony jest dla dziewczynek, które „chcą wyglądać jak dorosłe”. Faktycznie malutkie bikini wygląda dokładnie jak to, które noszą dorosłe kobiety. Projektantka obok oczywistego różu proponuje dużo panterki i popularne metalowe elementy ozdobne. 

Przedstawiciele aktorki tłumaczą, że od czterech lat z sukcesami sprzedają dziecięcą kolekcję. Ogromna część klientów to osoby regularnie wracające na zakupy i bardzo z nich zadowolone. 

Elizabeth Hurley nigdy nie grzeszyła nieśmiałością i efektownie prezentuje na sobie linię kostiumów dla dorosłych. Tylko czy aby przekładanie tej estetyki na tak małe dziewczynki nie jest przesadą? Klasyczne bikini w modne lamparcie cętki można przecież nosić kilkadziesiąt lat, może więc warto choć pierwszą dziesiątkę po urodzeniu zarezerwować za prawdziwie dziecięcą garderobę? 

AW

 • Śr., 26-09-2012 sdfsdf
  przecież to jest dla pedofili.....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 26-09-2012 pseudo
  Czy 5-latka może być sexi? Dla pedofila z pewnością... Tylko że pedofilia nie jest zdrowym zjawiskiem.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 26-09-2012 WTF?
  Seksowność 5 latki to temat dość śliski i nie wiem któż był tak mądry, by zadać to idiotyczne pytanie. 5 latka może być ładna, wesoła ale nie k**wa seksowna. Chyba kogoś tu ostro pogrzało.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 27-09-2012 zofifia
  i jak tu pedofilia ma sie nie szeżć jak taki tytuł artykułu puknijcie sie w głowe
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 27-09-2012 Gość
  Ostatecznie nie ma obowiązku kupowania takich strojów jeżeli rodzice uważają je za nieodpowiednie. Mnie się podobają :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 27-09-2012 ...
  Ta pierwsza fotka jest tak daremnie wycięta że widać obok włosów.... Cóż za grafik to robił
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 28-09-2012 Gość

  Jako 5-latka nosiłaś dwuczęściowe bikini? To są dzieci, a nie dorosłe kobiety.[/author]

  Nie wiem ile masz lat, ale przejdź się na plażę (bo może w twoich czasach chodziło się w spodniach nad wodą?) tam takie małe dziewczynki albo biegają w samych majteczkach, albo w dwu częściowych strojach, sama w takim chodziłam i moje siostry też (żeby nie było mam już 26 lat i ot pamiętam jeszcze te czasy) więc opanujcie się, w tych strojach nie ma nic przesadzonego !!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 29-09-2012 Gość
  Przesadzacie, dziewczynki wygladaja slicznie, a jak niektorzy maja schizy to niech ubieraja dzieci w worki po kartoflach na plaze
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 29-09-2012 Gość
  hteyt (Pt., 28-09-2012) napisał:

  i stad wlasnie sie bierze pedofilia! idzcie sie leczyć  Chyba lepiej zeby dziecko bylo ubrane w bikini niz latalo nago po plazy, co sie zdarza nagminnie! Wtedy to dopiero sie pedofile ciesza, nie widze w tych strojach nic dziwnego!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 29-09-2012 zdiwiony 100krotnie
  Jak możąn zadawać takie pytanie ?
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4