Elizabeth Hurley ubiera 5-latki w seksowne bikini w panterkę

36 Komentarzy
15 Zdjęć
Czwartek, 27-09-2012

Czy 5-latka w bikini może być seksowna? W mediach trwa dyskusja, którą wywołała Elizabeth Hurley. Brytyjska aktorka zabrała się za modę. A żeby wyróżnić się z grona innych projektujących aktorek, wybrała projektowanie odzieży plażowej. Również dla najmłodszych. 

I właśnie linia dla dziewczynek budzi kontrowersje. Kolekcja podzielona jest na dwie grupy wiekowe: poniżej 8 lat i od 8 do 13 lat. Projekty prezentują małe modelki, niektóre pozujące niczym prawdziwe weteranki, z rękami opartymi na biodrach i uroczym uśmiechem. Oburzeni rodzice poprosili o opinię specjalistów i na Hurley posypała się lawina krytyki. Najpoważniejszy zarzut to ten, że fasony, które proponuje aktorka czynią z małych dziewczynek obiekty seksualne. Wątpliwości budzą również opisy niektórych kostiumów głoszące, że model przeznaczony jest dla dziewczynek, które „chcą wyglądać jak dorosłe”. Faktycznie malutkie bikini wygląda dokładnie jak to, które noszą dorosłe kobiety. Projektantka obok oczywistego różu proponuje dużo panterki i popularne metalowe elementy ozdobne. 

Przedstawiciele aktorki tłumaczą, że od czterech lat z sukcesami sprzedają dziecięcą kolekcję. Ogromna część klientów to osoby regularnie wracające na zakupy i bardzo z nich zadowolone. 

Elizabeth Hurley nigdy nie grzeszyła nieśmiałością i efektownie prezentuje na sobie linię kostiumów dla dorosłych. Tylko czy aby przekładanie tej estetyki na tak małe dziewczynki nie jest przesadą? Klasyczne bikini w modne lamparcie cętki można przecież nosić kilkadziesiąt lat, może więc warto choć pierwszą dziesiątkę po urodzeniu zarezerwować za prawdziwie dziecięcą garderobę? 

AW

 • Sob., 29-09-2012 blondi
  lepsza niz wszystkie modelki z golymi dupskami
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 30-09-2012 Efcia
  Ja tego nie rozumiem, niech idą na pierwsza lepszą plażę w Polsce a zobacza to samo co na tych zdjęciach....dzieci dzisiaj już nie latają na plaże jak 20 lat temu w samych majtkach ( i wtedy nikt nie protestował że dziewczynki w wieku 3-6 lat latają z "cycykami" na wierzchu) Niech ci ludzie sie pukną w głowę.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 01-10-2012 Gość
  Czy 5-latka w bikini może być seksowna?
  chyba Ku..a dla pedofila, a potem sie dziwia ze zboczency lataja po ulicach i zaczepiaja dzieci
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 01-10-2012 Dupa-sra
  pedofilskie prowokacje lol
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 10-10-2012 niuia
  nie prawda dziewczynki sa słodkie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 14-10-2012 Gość
  Gość (Pn., 24-09-2012) napisał:

  Gość (Pn., 24-09-2012) napisał:

  jasne, że panterka to przesada :/ nie ma to jak przyzwyczajać dziewczynki do bycia dziwkami żal  a co jest zlego we wzorze w panterke??? nadruk jak kazdy inny  otoz nie jest to nadruk jak kazdy inny moja droga, motyli w burdelu nie uswiadczysz, a pantery masz po pachy, bo panetre rozumie sie jako "drapieznosc", ale widac czlowiek bez wyobrazni niczego nie pojmuje
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4