Emulsja rozświetlająca Rouge Bunny Rouge

11 Komentarzy
1 Zdjęcie
Sobota, 21-06-2008

Emulsja rozświetlająca Rouge Bunny Rouge Emulsja rozświetlająca Seas of Illumination Rouge Bunny Rouge to wielofunkcyjny fluid na bazie wody o lekkim, świeżym zapachu.

Kosmetyk zawiera ekstrakt z kojącej melisy, odżywczą i hamującą procesy starzenia się skóry witaminę E oraz kwas hialuronowy zapewniający długotrwałe nawilżenie i uczucie komfortu. Emulsja znakomicie sprawdza się nakładana na twarz, powieki lub ciało. Można ją stosować samodzielnie lub łączyć z kremem i podkładem w celu uzyskania wyraźnego rozświetlenia. Taka różnorodność iluminacji sprawdzi się zarówno w wersji dziennej jak i wieczorowej.

Emulsja dostępna jest w czterech odcieniach: Sea Of Clouds, Sea Of Nectar, Sea Of Tranquility, Sea Of Showers.

Rouge Bunny Rouge rozświetlanie proponuje uzupełnić pudrem Loves Lights dostępnym w dwóch odcieniach.

Ceny:

Emulsja rozświetlająca: 192 zł
Puder rozświetlający: 174 zł

Kupisz w wybranych perfumeriach Douglas.

AW

  • Czw., 20-11-2008 gość
    gość (Sobota, 21-06-2008) napisał:    a ja mam pytanie, ile ta baza wytrzyma po otwarciu? Kupiłam ja i korektor i powiem szczerze że strasznie mało jej uzywam , nie znalazłam daty wazności ale napewno sie skróci po otwarciu :((( Bardzo dziękuje za pomoc!


    Nie martw się że strasznie mało ich używasz, bo przynajmniej korektora jest STRRRRASZNIE MAŁO. I w ogóle uwazam, że jego cena jest absolutnie niczym nieuzasadniona:(
    Odpowiedz Zgłoś
1 2