Etola Loro Piana

35 Komentarzy
2 Zdjęcia
Środa, 07-11-2007

Etola Loro Piana Ta malutka etola sygnowana przez włoską firmę Loro Piana uszyta jest z dwóch wyjątkowo luksusowych materiałów.

Sam kołnierz zrobiono z pięknego, beżowego futra norki, a na końcach połączono go z dopasowanym kolorystycznie, znakomitym gatunkiem lekkiego jak mgiełka kaszmiru. Szykowna, luksusowa, doskonała, jako uzupełnienie prostego, eleganckiego płaszcza.

Kosztuje $2 045 czyli 5 200 zł i można ją kupić w sklepie Neiman Marcus.

Sklep dopuszcza możliwość transportu zamówionych przedmiotów do Polski, ale wymaga to uprzedniego omówienia szczegółów w rozmowie telefonicznej. Szczegóły tu.

Etola Loro Piana

MO

 • Pn., 12-11-2007 coniglietto
  gość (Niedziela, 11-11-2007) napisał:  to przerażające że pomimo iż wiemy jak i z czego robi się futra dalej ludzie chcą je kupować. JA mówie ostre NIE takim prawdziwym futrom, które powstają z bólu zwierząt...Najwyższa pora by nasze coraz "mądzrzejsze" społeczeństwo również się powiedziało nie.  Nie we wszystkich hodowlach w taki sposób zabijają zwierzęta jak na filmie do którego ktoś wcześniej wstawił link. Niestety odbywa się też to i w taki sposób.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 18-11-2007 gość
  Bestialsko zabijane nie winne zwierzątka życie dał im Bóg oni nie zabijają lecz mordują bestjalsko odzierając żywcem z ich skóry -okrócieństwo
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 18-12-2009 gość
  dziewczyny tnijcie sie od góry do dołu, róbcie sobie cycki, usta, naciągajcie się rozciągajcie nikogo to nie obchodzi bo to wasze ciało, ale tylko po to żeby wam zazdrościła jakaś inna pinda nie zabijajcie tych pieknych istot. Trzeba znac granice! nie mogę uwierzyć że przyzwala sie na takie bestialstwo. że wśród nas, wśród naszych"celebrytów"(modne slowo ostatnio) i nie tylko znajdują sie takie bestie!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 18-12-2009 gość
  gość (Czwartek, 08-11-2007) napisał:  gość (Czwartek, 08-11-2007) napisał:
  ciekawe ilu z obroncow praw zwierzat nosi buty ze skory? czy biegacie w bucikach z eco, w ktorych poca sie stopy,robia sie odciski itp. pozdrawiam
  ale jesteś prymitywna. widac, że nigdy nie nosiłaś butów NIE wykonanych ze skóry. Załóż, a później się wypowiadaj!  gość (Czwartek, 08-11-2007) napisał:  gość (Czwartek, 08-11-2007) napisał:
  ciekawe ilu z obroncow praw zwierzat nosi buty ze skory? czy biegacie w bucikach z eco, w ktorych poca sie stopy,robia sie odciski itp. pozdrawiam
  ale jesteś prymitywna. widac, że nigdy nie nosiłaś butów NIE wykonanych ze skóry. Załóż, a później się wypowiadaj!


  bo widzisz czlowieczku, jest taka subtelna różnica miedzy celem zabijania ryb, kurczaków czy świń, a norek Jesli tego nie rozumiesz to strzel sobie najlepiej w łeb i sie nie rozmnażaj. Ryby jadł nawet Chrystus, ale nikt go w futrze z norek nie widywał. To nie grzech zabijac zwierzeta dla pozywienia, ale dla rozpusty i podbicia własnego ego, tak. Przemyśl to może jeszcze , to może strzał nie bedzie konieczny.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 02-09-2013 Gość
  coniglietto (Czw., 08-11-2007) napisał:

  Rozpaczacie nad norkami czemu tego nie robicie jak ubijają prosiaki, krowy itp? też zwierzęta. I na dodatek je jecie....

  WŁAŚNIE ,TO CO JEDZĄ TO NIEPAMIĘTAJĄ TYLKO TO CO WIDZĄ ŻENADA....
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4