Etola Yves Saint Laurent

27 Komentarzy
2 Zdjęcia
Czwartek, 16-08-2007

Etola Yves Saint Laurent Wykonana z czarnego, prawdziwego lisiego futra etola to luksusowy dodatek. Podwójnie, bo jest sygnowana przez YSL.

Etolę należy nosić tak, jak to widać na przykładzie – udrapowaną wokół szyi. Ta tutaj ma wymiary około 52 x 26 cm. Pięknie będzie wyglądać z płaszczem, z elegancką kurtką, ale nie jest to raczej model, który wypada zestawić z wydekoltowaną suknią wieczorową.

Piękna, nie wyjdzie z mody.

Cena 1 500 euro czyli około 4 400 zł. Kupisz w sklepie internetowym My Theresa. Sklep wysyła do Polski.

Etola Yves Saint Laurent

MW

 • Czw., 16-08-2007 gość
  futro z lisa, naprawde jest się czym chwalić :/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 16-08-2007 gościu
  PRECZ Z MORDERCAMI ZWIERZĄT !!!!!!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 16-08-2007 dręczyciel MichaelaC
  MichaelC (Czwartek, 16-08-2007) napisał:  FOTRO LISA?! POWINNI ICH ZA TO ZAMKNĄĆ!!!


  od dziś nie napiszę tu jednego złego słowa na Twój temat. Jesteść prawdziwy KTOŚ
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 16-08-2007 mexx to zwykły złodziej
  mexx to złodziej, przywłaszczył sobie logo i nazwę znanej marki. To jakby nosić podróbę.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 16-08-2007 samantha

  mam nadzieje że ci madziu coś złego się jak najszybciej przytrafi. Modlę się o to.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 16-08-2007 MichaelC
  Ludzie! Trochę kultury! Błagam Was! Nie wyzywajcie się od szmat... To dobre dla prostaków, a chyba nikt za takiego nie chce być uważany, prawda?

  Dręczyciel - trochę mnie zdziwiłeś, czyżbyś był obrońcą praw zwierząt?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 16-08-2007 gość


  Ciekawe czy jedząc kotleta wieprzowego zastanawiasz się, co działo się ze świnią, z której jest zrobiony ? Czy wrzucili ją żywcem do ogromego kotła ? A co powiesz na raki ? Trzeba je gotować żywcem. Wydają przy tym taki piskliwy dźwięk, zupełnie jakby krzyczały....A co z koniną ? Konie są przewożone w warunkach, które nawet trudno opisać.Ślimaki ? Gotowane zywcem w mleku, żeby wyszły ze skorup. Następnym razem, kiedy spojrzysz z oburzeniem na kobiete w futrzem zerknij najpierw na swój talerz. Bon apetit !
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 16-08-2007 gość
  mexx (Czwartek, 16-08-2007) napisał:  kazdy kusnierz cos takiego uszyje.etola zawsze byla modna w pewnych kregach,acha,jeszcze pytanie: z czego nosi buty MICHAEL C? tak biadoli o tych zwierzatkach,a portfel,pasek,wizytownik,teczke?rekawiczki tez z welenki?chyba cie cos chlopie ugniata w glowe...


  Pisałem już wcześnsiej Michael'owi o procesie przygotowywania dań mięsnych (post wyżej), ale tutaj nie mogę się z tobą zgodzić- torebki, buty, aktówki, ogólnie galanteria skórzane, robione są z krowej skóry, które to zabijane są na mięso.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 16-08-2007 MichaelC
  gość (Czwartek, 16-08-2007) napisał:  Ciekawe czy jedząc kotleta wieprzowego zastanawiasz się, co działo się ze świnią, z której jest zrobiony ? Czy wrzucili ją żywcem do ogromego kotła ? A co powiesz na raki ? Trzeba je gotować żywcem. Wydają przy tym taki piskliwy dźwięk, zupełnie jakby krzyczały....A co z koniną ? Konie są przewożone w warunkach, które nawet trudno opisać.Ślimaki ? Gotowane zywcem w mleku, żeby wyszły ze skorup. Następnym razem, kiedy spojrzysz z oburzeniem na kobiete w futrzem zerknij najpierw na swój talerz. Bon apetit !


  Przykro mi Kolego, jestem WEGANEM.

  PS. Merci beacoup.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 16-08-2007 gość

  idąc tokiem Twojego rozumowania: ludzi jest jeszcze więcej; do tego są okrutni.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3