Eye Zone Serum Helena Rubinstein

2 Komentarze
1 Zdjęcie
Środa, 30-12-2009

Eye Zone Serum Helena Rubinstein

Prodigy Eye Zone Serum Helena Rubinstein to pielęgnacja przeciwzmarszczkowa okolic oczu.

Serum zapewnia jednoczesną pielęgnację trzech podstawowych stref konturu oka podatnych na proces starzenia się skory : skroni, powiek i okolicy między oczami. To pierwsze takie serum, które zapewnia działanie ukierunkowane na „poprzeczny pas” od skroni do skroni.

Bardzo dobrze się wchłania. Uwalnia w głębi naskórka przeciwstarzeniową kwintesencję bio-energetycznego kompleksu Bio-Seve Prodigy wzbogaconą o efektywnie działającą substancję napinającą.

Serum daje natychmiastowy efekt liftingu:  skóra powiek jest uniesiona, zmarszczki wygładzone, a skóra na skroniach sprężysta.

Cena: 420 zł

Kupisz w dobrych perfumeriach.

AWP

  • Czw., 31-12-2009 gość
    Ktoś juz to kupił? Działa? Czy znów kolejny cud-preparat?
    Odpowiedz Zgłoś
  • Śr., 20-01-2010 gość
    kupiłam... nie wiem, czy działa, nie widzę znacznej różnicy. Pozostanę wierna swojemu chirurgowi... mam 59 lat. od 10 ostrzykuję się botoxem, zrobiłam dwa liftingi. Teraz wiem, że gra jest warta świeczki. Czasu nie da się zatrzymać. Nie mam co prawda zmarszczek, ale co z tego? Teraz wiem, że gdybym miała wybór, zestarzałabym się z godnością... Odradzam panią botox, wybierajcie kwas hialuronowy, powoduje mniejsze spustoszenie w organiźmie. Liftingu, wogóle nie róbcie... za 5 lat, ja będę wyglądała, jak mumia,potem wszystko mi opadnie i nie będę mogła wychodzić na ulicę, a Wy, Wy pozostaniecie normalne! Panie, starzejcie się z godnością!
    Odpowiedz Zgłoś