Fashion Designer Awards 2012 – o co toczy się walka

0 Komentarzy
0 Zdjęć
Poniedziałek, 23-01-2012

Czwarta edycja konkursu dla młodych projektantów mody – Fashion Designer Awards 2012 - ruszyła. Jest o co walczyć. Na finalistów czekają atrakcyjne nagrody i szansa rozwoju w branży mody.

Zwycięzca tegorocznej edycji odwiedzi najważniejsze stolice mody: Mediolan, Paryż i Berlin.

We Włoszech zaliczy staż w atelier Roberto Musso – honorowego przewodniczącego jury i gościa specjalnego tej edycji. Stażysta będzie razem z projektantem pracował nad kolekcją przygotowywaną na Mediolański Tydzień Mody.

Do francuskiej stolicy zaprosi Cisowianka Perlage, Partner Strategiczny projektu. Laureat obejrzy tam kolekcje prezentowane na Paryskim Tygodniu Mody.

Podróż do Berlina zaplanowana jest na lipcowe targi mody Bread&Butter. Razem ze zwycięzcą Konkursu do Niemiec pojedzie również zwycięzca Polish Puma Creative Factory, imprezy organizowanej pod patronatem Fashion Designer Awards.

To nie koniec wyróżnień. Nagrodę finansową w wysokości 10.000 złotych oraz 2,5-letnie stypendium ufundowała Międzynarodowa Szkoła Kostiumografii i Projektowania Ubioru.

Na laureatów drugiego i trzeciego miejsca czeka roczne stypendium w MSKPU. Wybrani finaliści otrzymają staż w redakcji magazynu Flesz oraz w atelier popularnego duetu projektującego pod szyldem BohoBoco.

Dla wszystkich półfinalistów przygotowano książki „Jak czytać Modę”, film dvd – „Szalona miłość – Yves Saint Laurent” oraz organizery „Fashionary”.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 29 lutego 2012.

http://www.fashiondesignerawards.com.pl/

LuxLux.pl jest patronem medialnym Konkursu.