Filiżanki illy z motywami z filmów Almodovara

17 Komentarzy
2 Zdjęcia
Środa, 07-10-2009

Filiżanki illy z motywami z filmów Almodovara

Na polskim rynku jest już dostępna nowa, limitowana edycja filiżanek do espresso i cappuccino, ozdobiona reprodukcjami plakatów z filmów mistrza Pedro Almodovara.

Marka illy rozpoczęła współpracę z twórcami, zapraszając Matteo Tuna, włoskiego designera, do zaprojektowania filiżanki. Powstało białe, idealnie wyprofilowane naczynie z małym uszkiem. Co roku filiżanki illy proponowane są w nowych wersjach, zdobionych przez prace najbardziej znanych i cenionych artystów oraz projektantów.

Serie dekoracyjnych filiżanek tworzyli między innymi: młody, uznany architekt Rufus Willis, czołowy przedstawiciel arte povera Jannis Kounelli, ceniony rzeźbiarz i rysownik Jan Fabre, wybitny fotograf Sebastiao Salgado oraz kultowy twórca pop – artu James Rosenquist.

Każda z sześciu małych filiżanek ozdobiona jest reprodukcją plakatu, który podczas premiery promował film. W zestawie znajdziemy filiżanki ozdobione grafiką z takich filmów, jak: Kwiat mojego sekretu, Złe wychowanie, Wysokie obcasy, Zwiąż mnie, Volver oraz Kobiety na skraju załamania nerwowego.

Cena: 350 zł (6 sztuk), 130 zł (1 sztuka)

Kupisz w sklepach oferujących kawę illy.

Filiżanki illy z motywami z filmów Almodovara

MWW

 • Sob., 10-10-2009 gość
  gdzie je mozna kupic????????? najlepiej śląsk?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 16-10-2009 gość
  super!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 23-10-2009 gość
  śliczne;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 19-11-2009 gość
  Niestety owa kolekcja nie jest dostępna na polskim rynku. W firmowej kawiarni na Marszalkowskiej dowiedzialam się, że jest tylko jeden wzor - odnoszący się do najnowszego filmu (Przerwane Objęcia).

  Inne wzory można sobie kupić . . . we WŁOSZECH :/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 29-11-2009 gość
  gość (Czwartek, 19-11-2009) napisał:  Niestety owa kolekcja nie jest dostępna na polskim rynku. W firmowej kawiarni na Marszalkowskiej dowiedzialam się, że jest tylko jeden wzor - odnoszący się do najnowszego filmu (Przerwane Objęcia).Inne wzory można sobie kupić . . . we WŁOSZECH :/


  To masz złe informacje. Cała kolekcja będzie dostępna na początku grudnia w Illy Esspressamente na Marszałkowskiej. Niestety w sprzedaży będą całe zestawy- nie pojedyncze filiżanki. Zestaw 600 zł.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 30-12-2009 zindi
  całkiem ładne te filiżanki, moze nie są bardzo eleganckie, ale ja bym chętnie weszła w posiadanie takowych. Cena troszkę wysoka, ale za Almodovara trzeba zapłacić, bo tu liczy się marka:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 31-03-2012 filizanki
  gdzie mozan je kupic??
  Odpowiedz Zgłoś
1 2