Firma Coach otworzy sklepy w Wielkiej Brytanii

3 Komentarze
1 Zdjęcie
Czwartek, 14-10-2010

Firma Coach otworzy sklepy w Wielkiej Brytanii

Coach, znana amerykańska marka torebek i innych skórzanych akcesoriów, zapowiedziała otwarcie dwóch sklepów firmowych w Londynie.

W ciągu najbliższych trzech lat firma planuje dalszą ekspansję i otwarcie w sumie 10 -15 sklepów na terenie Wielkiej Brytanii. Pierwszy londyński sklep, którego otwarcie planowane jest w pierwszym półroczu 2011, będzie się mieścił w centrum handlowym Westfield, drugi, którego otwarcie ma nastąpić w czerwcu 2011, na słynnej ulicy handlowej New Bond Street.

Jest to druga próba wejścia na rynek europejski – Coach miał już sklep na słynnej Sloane Street w Londynie w latach 90. zeszłego wieku, ale z powodu słabej sprzedaży firma wycofała się z Europy. Przedstawiciele firmy twierdzą jednak, że od tego czasu rozpoznawalność marki wśród Europejczyków znacznie wzrosła  i spodziewają się znacznie lepszych zysków. Jeśli wyniki sprzedaży w Wielkiej Brytanii będą dobre, firma planuje otworzyć sklepy firmowe także w Niemczech i we Włoszech. Ceny w butikach brytyjskich będą się kształtowały na poziomie 150 (680 zł) – 550 funtów (2 250 zł).

Źródło: Financial Times

AT

 • Czw., 14-10-2010 gość
  Niektore torebki z Coach sa fajne, ale tu w USA za duzo kobiet je nosi, wiec staja sie zbyt powszechne.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 14-10-2010 gość
  w Japonii tez b. duzo kobiet je nosi
  ale ja ich nie cierpie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 16-10-2010 gość
  super, uwielbiam coach !!
  Odpowiedz Zgłoś