Fitness Wdzięku w Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Medicor 

2 Komentarze
2 Zdjęcia
Niedziela, 16-11-2008

Fitness Wdzięku w Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Medicor 

Zabiegi kosmetyczne i relaksująco – pielęgnacyjne masaże potrafią zdziałać cuda, ale bez ćwiczeń fizycznych rezultaty są w rzeczywistości jedynie połowiczne. Idealnie jest, jeśli obie te dziedziny idą w parze i wzajemnie się dopełniają.

Miejscem, które stwarza świetne ku temu warunki jest Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Medicor, które prócz tego, że ma szeroką ofertę zabiegów pielęgnacyjnych, dysponuje również własną salą fitness o powierzchni 70m2.

Istniejące w Centrum Fitness Wdzięku zaprasza na zróżnicowane zajęcia ruchowe. Zainteresowanych modelowaniem sylwetki i ewentualnym zrzuceniem paru zbędnych kilogramów instruktorzy zapraszają na Pilates, BPU, Body Shape i Fit Dance. Wielbicieli tańca zainteresują lekcje Salsy, Rytmy Latino, Sexy Dance i Taniec Brzucha. Wyciszenie i relaks zapewnią Joga i Tai-Chi.

Centrum proponuje pojedyncze wejściówki i różne rodzaje karnetów. Te ostatnie mogą się również okazać dobrym pomysłem na świąteczny prezent.

Cennik jest zróżnicowany i zależy od rodzaju zajęć. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj. Karnet Open obejmujący wszystkie prowadzone zajęcia kosztuje 160 zł.

Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Medicor
Ul. Karmelicka 10
31-128 Kraków
Tel. 012 430 12 14, 012 430 12 40
http://www.medicor.krakow.pl/

Fitness Wdzięku w Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Medicor 

AW

  • Niedz., 16-11-2008 gość
    szkoda ze to aż w Krakowie... z Warszawy to tak troche nie po drodze, a chętnie bym sprawdzila np Sexy Dance :)
    Odpowiedz Zgłoś
  • Niedz., 16-11-2008 gosc1
    byłam u nich. Nie polecam. Jest w Krakowie dużo lepszych miejsc na fitness
    Odpowiedz Zgłoś