Garnitury na miarę by Gucci (wideo)

5 Komentarzy
3 Zdjęcia
Czwartek, 05-04-2012

Dobrze uszyty i dopasowany garnitur to najlepsza wizytówka jaką może zafundować sobie elegancki mężczyzna. Nic tak nie podkreśli jego klasy jak idealnie wymierzona marynarka i spodnie. W czyje ręce oddać to zadanie? Najlepiej udać się do jednego z salonów Gucci, gdzie od listopada 2011 roku dostępna jest usługa Made to Measure.

Można wybrać jedną ze 178 wariacji kolorystycznych i dowolną z 82 tkanin. Włoski dom mody oferuje również na specjalne życzenie tworzenie różnego typu zindywidualizowanych wykończeń lub detali. Szyć na miarę można tu garnitury, koszule, ale również i buty, na przykład z własnym logotypem lub inicjałami.

Poza garniturami i koszulami, usługa Made to Measure będzie też dotyczyć butów, na których będzie można zamieścić na przykład swoją sygnaturę.

AWP

 • Czw., 05-04-2012 Gość
  dobry krawiec w W-wie wystarczy , ale jest ich tylko kilku, zaczyna opłacac się szyc np, Hiszpani garnitur z dwoma trzema miarami , wełna dobra włoska za 500- 600 Euro
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 05-04-2012 Gość
  tylko patrzec jak polacy tłumnie wyruszą po garnitury Gucci Made to Measure. W koncu jestesmy tą Zieloną Wyspa i cos sie nam nalezy !
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 06-04-2012 Gość
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 09-04-2012 gość
  Całe szczęście że moda się zmieniła i znikły workowate garnitury przypominające rozciągnięty sweter.Te ze zdjęcia są fajne,lekko dopasowane,ale nie tak obcisłe jak to co nam serwują na japońską modłę.I niekoniecznie muszą pochodzić od wiodących marek,ale koniecznie muszą być z dobrych jakościowo materiałów.Lepiej jeden porządny niż kilka byle jakich.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 26-08-2013 mrmax
  Garnitur na miarę można zamówić na www.PremiumTailors.com
  Odpowiedz Zgłoś