Głośniki Tannoy Glenair

4 Komentarze
3 Zdjęcia
Poniedziałek, 18-12-2006

Głośniki Tannoy Glenair
Głośniki z serii Prestige mogą niektórym wydawać się przestarzałe z wyglądu, ale firma Tannoy zapewnia, że są one wysoce zaawansowane technicznie.

Początkowo, największe zainteresowanie konstrukcjami, znanymi z bardzo wysokiej skuteczności, można było zauważyć wśród bogatych miłośników stereofonii z Japonii. Z czasem wielkie i skomplikowane obudowy tubowe i labiryntowe, w których umieszczony był pojedynczy głośnik szerokopasmowy Dual Concentric, znalazły także uznanie wśród posiadaczy słabiutkich wzmacniaczy lampowych w innych rejonach świata.

Mimo że brak wewnątrz obudowy wielokrotnie złożonej tuby, a zakres najniższych tonów formowany jest w obudowie bassreflex, to potężny 15-calowy głośnik bezbłędnie wskazuje nam korzenie najnowszej konstrukcji Szkotów.

Cena: 22 800 zł za sztukę

Głośniki Tannoy GlenairGłośniki Tannoy Glenair

www.eic.com.pl

MW

 • Pn., 18-12-2006 Andre
  Cena szokuje ale dlka konesera to poprostu istne cudo.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 18-12-2006 gość
  Andre (Poniedziałek, 18-12-2006) napisał:  Cena szokuje ale dlka konesera to poprostu istne cudo.  wcale nie takie drogie ciekawe aj graja ( nie sa drogie bo pozadne głosniki kosztuje 100 000 zł)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 19-12-2006 candyman
  nawet nie podali mocy i przepustowosci, wiec skad mam wiedziec czy to jest fajne czy nie?! baba nie jestem zeby po wygladzie kupic cos takiego bo : "ooo jakie to ladne...."
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 20-12-2006 shaq
  candyman (Wtorek, 19-12-2006) napisał:  nawet nie podali mocy i przepustowosci, wiec skad mam wiedziec czy to jest fajne czy nie?! baba nie jestem zeby po wygladzie kupic cos takiego bo : "ooo jakie to ladne...."


  a czego ty sie spodziewales na luxlux? tutaj sie wchodzi zeby popatrzec i powiedziec "ooo jakie to ladne..."
  p. s. jestes chyba jedynym forumowiczem ktory ma powyzej 14 lat (oprocz mnie) na tym vortalu...
  Odpowiedz Zgłoś