Golf Variant

10 Komentarzy
5 Zdjęć
Środa, 22-08-2007

Golf Variant

Golfa Varianta trzeciej generacji wyróżnia synteza nowych i klasycznych elementów stylistycznych. Sylwetka i prowadzenie linii modelu wyraźnie zdąża w kierunku Passata Varianta. Jednocześnie patrząc z boku na Golfa Varianta, można z łatwością zauważyć wiele cech charakterystycznych dla tego właśnie modelu, np. sięgające daleko w bok tylne światła.

Samochód dostępny jest w wersjach z silnikiem benzynowym 1.4, 1.6 z Tiptronic oraz w dieslu - 1.9 lub 2.0.

We wnętrzu Golfa Varianta istotne są funkcjonalność, wyczuwalna i widoczna jakość zastosowanych materiałów oraz estetyka. Przy modelu kombi naturalnie nie można zapomnieć o zaletach bagażnika. Nowym modelem może podróżować pięć osób i 690 litrów bagażu. Jeżeli bagaż będzie ułożony aż do sufitu, zmieści się nawet 745 litrów; do krawędzi na wysokości okna - 560 litrów. Przy złożonej tylnej kanapie i wykorzystaniu całej wysokości wnętrza (0,83 m) oraz wnęki koła zapasowego w nowym Volkswagenie można przewieźć bagaż o objętości 1550 litrów (pomiar VDA: 1495 litra), a więc o 80 litrów więcej niż w poprzednim modelu.

Praktyczne są także specjalne haki na torby, które można wyjąć z poszycia bocznego bagażnika. Należą one do wyposażenia seryjnego i zapobiegają na przykład wysypaniu się zakupów z toreb. Dodatkowe 12-V gniazdka mogą służyć do podłączenia lodówek i innego sprzętu elektrycznego. Apteczka oraz trójkąt ostrzegawczy są umieszczone w lewej ścianie bocznej bagażnika i są zawsze łatwo dostępne.

Cena: od 62 490 zł

www.volkswagen.pl

Golf Variant

Golf Variant

Golf Variant

Golf Variant

MW

 • Śr., 22-08-2007 LP640

  Luksus w Golfie? Chyba Ci sie cos pomerdalo... Mi tam sie on nie podoba tak jak i Golf 5
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 22-08-2007 gość
  LP640 ech nawet ironii nie potrafisz wyczuc :/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 22-08-2007 qtech
  to jest luksus? o_O?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 22-08-2007 dzid
  to jest paranoja
  dorze wyposazony golf komi kosztuje 4-5 tysiecy taniej nizeli passat kombi cos tu nie gra
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 22-08-2007 gość
  Droga redakcjo...
  czy to jest "LUX"?
  chyba chcieliście to umieścić na autokracie bo tu niezbyt pasuje...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 22-08-2007 fuck-girl
  Nie lubie malych samochodow .
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 22-08-2007 gość
  Byłem dwa lata temu posiadaczem Bory Varianta - jak wiadomo jest to Golf, jedyne co mnie w tym samochodzie wtedy urzekło to tylko i wyłącznie, strefa zgniotu, gdy wyszedłem, warto wspomnieć że o własnych siłach i w pełni świadomy z wypadku przy 150 km/h w drzewo (niewielkie bo udało mi się je nawet ściąć), byłem zaskoczony że po oględzinach okazało się że do wymiany jest blacharka, chłodnica, lampy i trzeba zrobić uszczelnienie silnika, niewierzyłem, dlatego wszystkim którzy kochają swoje dzieci i żony polecam kupić ten samochód bo nie podejrzewam żeby coś zmienili w kwestii bezpieczeństwa i rozwiązań konstrukcji "ramy"
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 24-08-2007 bulldog69
  rama to jest w rowerze i to tym z pedałami, bo nawet w RANGE ROVER nie ma już ramy ! przy 150 znacznie większe i bardziej bezpieczne auta nie dają szans ... no chyba że Ty w kszaki wjechałeś/łaś i w dodatku przy 50 :D ... STRACH MA WIELKIE OCZY hahahaha
  gość (Środa, 22-08-2007) napisał:  Byłem dwa lata temu posiadaczem Bory Varianta - jak wiadomo jest to Golf, jedyne co mnie w tym samochodzie wtedy urzekło to tylko i wyłącznie, strefa zgniotu, gdy wyszedłem, warto wspomnieć że o własnych siłach i w pełni świadomy z wypadku przy 150 km/h w drzewo (niewielkie bo udało mi się je nawet ściąć), byłem zaskoczony że po oględzinach okazało się że do wymiany jest blacharka, chłodnica, lampy i trzeba zrobić uszczelnienie silnika, niewierzyłem, dlatego wszystkim którzy kochają swoje dzieci i żony polecam kupić ten samochód bo nie podejrzewam żeby coś zmienili w kwestii bezpieczeństwa i rozwiązań konstrukcji "ramy"

  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 27-08-2007 spekulanci.pl
  Ciągle te beznadzieje światła z przodu - najgorsza rzecz w golfie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 27-08-2007 gość
  vw to zlomy, przereklamowane, ubogo wyposazone wporownaniu do konkurencji
  Odpowiedz Zgłoś