Grill Electrolux

Tagi: grill, Electrolux
4 Komentarze
2 Zdjęcia
Wtorek, 17-06-2008

Grill Electrolux Firma Electrolux proponuje wielkie, ogrodowe grillowanie i wprowadza na rynek dwa modele grilla: trójpalnikowy EGL 3000X i pięciopalnikowy EGL 4400X. Estetycznie wyglądające urządzenia są wielofunkcyjne i pozwalają w pełni rozwinąć się kulinarnie.

Duża powierzchnia do grillowania podzielona została na ruszt główny i mniejszy, uzupełniający, co sprawia, że łatwo i sprawnie przygotujemy nawet całkiem spore przyjęcie. Ruszt wypełniony i wykończony jest stalą nierdzewną. Ciepło jest więc równomiernie rozprowadzane, a całość jest łatwa w czyszczeniu i oporna na rdzę.

Oba modele mają kilka stref palnikowych. Temperaturę każdej strefy regulujemy indywidualnie, dzięki czemu przygotowywanie szaszłyków z warzyw, ryb czy wołowiny może odbywać się jednocześnie. Boczne palniki umożliwiają gotowanie zup i sosów, a specjalna szuflada łatwo podgrzewa pieczywo. Dodatkowo Electrolux wyposażył grille w promienniki na podczerwień. Zapewniają one bardzo wysoką temperaturę, która sprawia, że na powierzchni mięsa pojawia się apetyczna skórka zatrzymująca soki.

Ceny:

Grill EGL 3000X: 8 000 zł
Grill EGL 4400X: 15 000 zł

Kupisz w sklepach AGD oferujących produkty Electrolux. Adresy tutaj.

Grill Electrolux

AW