Gwiazdy używają ekologicznych akcesoriów dla dzieci

12 Komentarzy
17 Zdjęć
Środa, 07-03-2012

Trend na ekologię wśród najmłodszych trwa. Rodzice coraz większą wagę przywiązują nie tylko do tego, co dziecko je, ale także z jakich surowców są wykonane ubranka, pieluchy, czy zabawki. Wiele gwiazd oficjalnie wspiera ekologiczne kampanie i angażuje się w akcje związane z ochroną środowiska, promując w ten sposób zielony styl życia.
Do firm, które bezpieczeństwo maluchów stawiają na pierwszym miejscu dołączyła Hevea. Na produkty tej duńskiej marki zdecydowali tuż po urodzeniu swojego pierwszego syna Miranda Kerr i Orlando Bloom.

Duńczycy mają w ofercie podstawowe akcesoria dla dzieci: gryzaki, zabawki kąpielowe, klipsy oraz smoczki. Wszystkie wykonane są z naturalnego kauczuku lub bawełny organicznej.
Smoczki dostępne są w czterech różnych wzorach, odlewane w całości, co ułatwia zachowanie higieny i łatwiejsze wyeliminowanie bakterii. Gryzaczek zaprojektowano tak, aby nie drażnił dziąseł, a bawełna użyta do produkcji klipsa i torebki nie zawiera szkodliwych substancji takich jak herbicydy czy pestycydy. Nadruki na materiale to atrament sojowy. Zabawki kąpielowe (kaczka, ryba, żaba) mają ergonomiczne kształty i nie wydają piskliwych dźwięków. 

Smoczki, cena: 24 zł
Klips do smoczka: 42 zł
Torebka na smoczek: 17 zł
Gryzaczek, cena: 39 zł
Zabawki kąpielowe: 99 zł/ 3 sztuki

Produkty Hevea kupisz tu.

EM

 • Pn., 12-03-2012 Gość
  Gość (Pt., 09-03-2012) napisał:

  Te smoczki wygladaja OKROPNIE po kilku tygodniach

  Tak się składa że po kilku tygodniach to każdy smoczek wygląda źle - dla hignieny smoczki się zmienia, jeden nie wystarczy na rok
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 12-03-2012 Gość
  Gość (Pt., 09-03-2012) napisał:

  Tylko ktos zapomnial powiedziec celebrytom ,ze smoczki dzieci moga uzywac maxymalnie do 12 miesiaca zycia.

  A kto tak powiedział? Psychologowie twierdza, że dziecko może używac smoczka jak długo zechce, oczywiście w granicach rozsądku, ale spokojnie do 2 lat a nawet dłużej!
  Odpowiedz Zgłoś
1 2