Hotel Melrose Arch w Johannesburgu

2 Komentarze
5 Zdjęć
Piątek, 28-05-2010

Hotel Melrose Arch w Johannesburgu

W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej, które zaczynają się już 11 czerwca, Republika Południowej Afryki spodziewa się najazdu turystów z całego świata. Powstała na te potrzeby infrastruktura i różne atrakcje mają na celu służyć odwiedzającym ten region także po mistrzostwach.

Hotel Melrose Arch w Johannesburgu

Osoby podróżujące do Johannesburga z pewnością powinny rozważyć zatrzymanie się w niezwykle luksusowym, pięciogwiazdkowym hotelu Melrose Arch Hotel, który znajduje się w strzeżonej dzielnicy między innymi w sąsiedztwie dużych centrów rozrywki.

Hotel Melrose Arch w Johannesburgu

Do dyspozycji gości jest 118 pokoi, w tym jeden wyjątkowo luksusowy i przestronny apartament. Wszystkie pokoje są stylowo urządzone i w pełni wyposażone. Posiłki można spożywać w restauracji hotelowej March, gdzie serwowana jest kuchnia międzynarodowa, natomiast do relaksu przy lampce wina lub whiskey przeznaczony jest bar Biblioteka ze skórzanymi kanapami oraz wyjątkowa weranda.

Hotel Melrose Arch w Johannesburgu

W afrykańskim hotelu nie może oczywiście zabraknąć basenu. Tutaj został on wyposażony w specjalny bar, w którym stoliki i krzesła znajdują się w kilkunastocentymetrowej wodzie.

Hotel Melrose Arch w Johannesburgu

Cena pokoju dwuosobowego: od około 4 000 zł do ponad 13 500 zł za dobę

Więcej informacji o hotelu oraz możliwość dokonania rezerwacji na stronie internetowej

AWP

 • Pt., 28-05-2010 gość
  Johannesburg to najniebezpieczniejsze miejsce na swiecie!
  Najwieksza liosc morderstw średnio ponad 5 tysiacy na rok.I najmniejsza wykrywalność przestępstw prawie zero.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 29-05-2010 gość
  gość (Piątek, 28-05-2010) napisał:  Johannesburg to najniebezpieczniejsze miejsce na swiecie!Najwieksza liosc morderstw średnio ponad 5 tysiacy na rok.I najmniejsza wykrywalność przestępstw prawie zero.


  Zgadzam sie. Moj maz byl w RPA i oprocz Cape Town nie mozna wyjsc z hotelu samemu. Mozna zostac napadnietym w kazdej chwili.
  Odpowiedz Zgłoś