Hotel Słoneczny Młyn w Bydgoszczy

20 Komentarzy
5 Zdjęć
Piątek, 14-08-2009

Hotel Słoneczny Młyn w Bydgoszczy

Słoneczny Młyn położony nad rzeką Brdą w Bydgoszczy jest adaptacją XIX-wiecznego młyna zbożowego. Wystrój wnętrz hotelu nawiązuje do trendów charakterystycznych na początku XX wieku z elementami secesyjnymi i Art Deco. Poszczególne piętra hotelu oddają klimat czterech pór roku: wiosny, lata, jesieni, zimy. Obiekt jest otoczony malowniczym ogrodem z możliwością zejścia nad samą rzekę.

Na gości czeka w tym czterogwiazdkowym hotelu 96 luksusowych pokoi. Wszystkie są klimatyzowane z bezpłatnym, bezprzewodowym dostępem do Internetu, wyposażone w telewizory LCD, sejfy oraz minibary. Ciekawostką są unikatowe w skali światowej, wytwarzane techniką węzła smyrneńskiego i wykonane w 100 proc. z wełny dywany z niepowtarzalnymi wzorami.

Największym zainteresowaniem cieszą się pokoje położone od strony rzeki - niektóre z nich z tarasem. W wieżyczce na ostatnim piętrze znajduje się dwupoziomowy apartament z widokiem na panoramę Bydgoszczy.

Do dyspozycji gości jest tu restauracja Oliwka, Lobby Bar oraz Klub Nocny Za Kominem, tworzące wspólnie Strefę Smaku.  Łączy się tu cztery strony kulinarnego świata, nie wyłączając kuchni regionalnej.

Hotelowa Strefa Biznesu pomieści do 300 osób, w 5 salach konferencyjnych, zlokalizowanych na jednym piętrze. Malinowa, Migdałowa, Różana, Krokusowa, Stokrotka - każda z tych sal jest klimatyzowana, z możliwością zaciemnienia i pełnym wyposażeniem konferencyjnym. Na bufety, przerwy kawowe, lunche przygotowano klimatyczne foyer z widokiem na kryształowy dziesięciometrowy żyrandol.

Hotel oferuje również Strefę Spa, w której znajdziemy między innymi saunę, HydroJet, ThermaThao, Kapsułę Wellness czy LipoCell Evo.

Ceny: do końca sierpnia 2009 roku za nocleg w dwuosobowym pokoju o podwyższonym standardzie ze śniadaniem zapłacisz 520 zł, a za nocleg w apartamencie ze śniadaniem – 640 zł

Od 1 września 2009 ceny będą wyższe o kilkadziesiąt złotych.

Hotel Słoneczny Młyn
ul. Jagiellońska 96
85-027 Bydgoszcz
http://www.hotelslonecznymlyn.pl

Hotel Słoneczny Młyn w Bydgoszczy

Hotel Słoneczny Młyn w Bydgoszczy

Hotel Słoneczny Młyn w Bydgoszczy

Hotel Słoneczny Młyn w Bydgoszczy

AWP

 • Czw., 20-08-2009 gość
  Bydgoszcz to miasto wojewódzkie, matole, widać, żeś sam z dziury i bez szkoły.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 21-08-2009 gość
  gość (Piątek, 14-08-2009) napisał:  coraz to "nowe" hotele, coraz to "nowe" restauracje - tylko w każdej z nich ten sam prostacki "rzyg" w menu. to się chyba w tym kraju nigdy nie zmieni.


  a byłeś tam jadłeś tam kretyn.....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 23-08-2009 gość
  dziura dziurą, to prawda, ale dzieje się coraz więcej, nie można powiedzieć, że nie :) hotel z zewnątrz piękny, tak samo jak Bohema czy Pod Orłem.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 02-09-2009 gość
  Jaka znowu dziura ? Bydgoszcz to ósme co do wielkości miasto w polsce równie dobrze dziurą można nazwać Poznań Wrocław czy Kraków.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 10-09-2009 gość
  Najgorszy hotel w jakim byłam. Absolutnie nie polecam!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 22-09-2009 gość
  Wystrój w miarę ładny, ale obsługa hotelu....bez komentarza, niezbyt miła, próbuje być na siłę uśmiechnięta
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 04-11-2009 gość
  gość (Sobota, 15-08-2009) napisał:  co z tego skoro bydgoszcz to dziura?


  Chyba miałeś na mysli torun
  zakompleksony człowieku
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 04-11-2009 gość
  BYdgoszcz to jesdno z największych misst w polsce równie dobrze Poznań mozna nazwac dziurą
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 04-11-2009 gość
  gość (Niedziela, 23-08-2009) napisał:  dziura dziurą, to prawda, ale dzieje się coraz więcej, nie można powiedzieć, że nie :) hotel z zewnątrz piękny, tak samo jak Bohema czy Pod Orłem.

  hahaha problem w tym ze Bydgoszcz to nie dziura
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 07-04-2011 gość
  Hotel rzeczywiście piękny, pokoje skromne, ale miejsca wizytowe wizualnie prezentują się okazale, obsługa bardzo miła, dania serwowane w restauracji przeciętne - nic nie mające wspólnego z kuchnią światową jaką się reklamuje w owej karcie menu. Ogromny minus samego hotelu - to łażące po hallach panie odpowiadające za czystość - dobre hotele są w taką sieć pomieszczeń, że natknięcie się na "sprzątaczki" jest nie możliwe.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2