Internet TV Player Netgear

11 Komentarzy
2 Zdjęcia
Czwartek, 22-01-2009

Internet TV Player Netgear

Oglądanie filmów czy klipów dostępnych w internecie to przyjemność – ale jak je przenieść na nasz ogromny telewizor? Dotychczas konieczne były kable, ciągnące się od komputera do TV i klepanie w klawiaturę, kiedy trzeba było coś przełączyć.

Firma Netgear podczas niedawnych targów CES zaprezentowała produkt, który znacznie ułatwi oglądanie wideo z Internetu na TV. Internet TV Player (ITV2000) to łatwa w użyciu internetowa przystawka do telewizora z prostym pilotem.

Internet TV Player zwiększa zakres zastosowań nowych telewizorów HDTV a także starszych telewizorów analogowych. Urządzenie strumieniowo przesyła treści z popularnych witryn takich jak BBC.com, CNN.com, ESPN.com, EuroSport.com, NBC.com, PGATour, TMZ.com, YouTube, Google Videos, Yahoo Videos i MetaCafe.

Urządzenie łączy się z domową siecią i Internetem poprzez adapter USB Ethernet lub adapter sieci bezprzewodowej. Nie wymaga komputera PC do odtwarzania internetowego wideo; nie wymaga również instalowania żadnego oprogramowania na komputerze PC ani konfigurowania ustawień współdzielenia plików czy zezwoleń w zaporze.

Internet TV Player (ITV2000) dostępny będzie w sprzedaży na początku lata 2009 roku.

Cena: $199 + VAT, czyli około 660 zł

Więcej informacji na stronie internetowej producenta.

Produkty Netgear znajdziesz w porównywarce cen Radar.pl

Internet TV Player Netgear

MWW

  • Czw., 25-06-2009 cheekyguy
    pewnie, ale po co ci cały laptop jeśli wystarczy takie urządzenie? Małe i praktyczne, ot co. Co do firmy: Mam router WGR614L i jest super...
    Odpowiedz Zgłoś
1 2