iPad WiFi + 3G już w Polsce

9 Komentarzy
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 23-08-2010

iPad WiFi + 3G już w Polsce

Od 24 sierpnia w ofercie iPlusa znajdzie się iPad WiFi + 3G 16 GB.

Tablet firmy Apple pozwala na przeglądanie stron www, pisanie i wysyłanie wiadomości e-mail, oglądanie zdjęć i filmów, czytanie e-booków, granie w gry oraz nawigację online. Niewielkie wymiary iPada, ergonomiczny design, bardzo wytrzymała bateria oraz wbudowany modem HSDPA pozwalają na korzystanie z niego niemal w każdym miejscu. 

iPad WiFi + 3G dostępny będzie w jednym z czterech planów taryfowych iPlus przy podpisaniu umowy na 24 miesiące. Oferta dostępna będzie także dla abonentów Plusa przedłużających umowę. Przy zakupie iPada istnieje również możliwość dokupienia jednego z najlepszych pakietów antywirusowych Kaspersky Internet Security 2011 z pełną licencją na 2 lata za 1,22 zł z VAT.

Ceny:
Dla klientów indywidualnych: od 1 999 zł do 2 999 zł, w zależności od taryfy
Dla firm: od 1 639 zł do 2 449 zł, w zależności od taryfy

http://www.iplus.pl

MWW

 • Pn., 23-08-2010 gość
  W Pl do tej pory nawet iPhone się słabo sprzedaje, to co mówić o tablecie... Większość ludzi nawet nie wie, co to iPod czy iPhone czy apps, a co dopiero taki tablet. Sprzedaż będzie b. niska.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 23-08-2010 necrohronos
  To nie prawda co mówi pierwszy komentator, wokół apple jest tyle szumu że osoba która wykazuje minimalne zainteresowanie technologią i gadżetami orientuje się w tym.
  To że jest mała sprzedaż wynika z tego że
  a) dla części osób jest za drogi, w RP wyjątkowo drogi.
  b) dla części osób jest niepotrzebny. Uważają że jest przereklamowany i są lepsze telefony lub nie potrzebują takich bajerów.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 23-08-2010 minima23
  necrohronos (Poniedziałek, 23-08-2010) napisał:  To nie prawda co mówi pierwszy komentator, wokół apple jest tyle szumu że osoba która wykazuje minimalne zainteresowanie technologią i gadżetami orientuje się w tym.To że jest mała sprzedaż wynika z tego żea) dla części osób jest za drogi, w RP wyjątkowo drogi.b) dla części osób jest niepotrzebny. Uważają że jest przereklamowany i są lepsze telefony lub nie potrzebują takich bajerów.


  W innychkrajach np. Norwegia iPhone'y sa sporo droższe. Dla porównania, u nas iPhone 3g dostaniemy za około 2 tyś. a tam? 10 tyś. jak u nas sa drogie to co dopiero tam.
  Badź inaczej. Anglia, ludzie chetniej kupuja iPhone'y, bo dzieki nim moga sie lansowac. A blackberry stoja po 130 funtów. Wiekszość omija je szerokim łukiem. Sama mam taki model, (black berry 9300) którego premiery nie bylo nawet w Polsce. Wszyscy to dobrze wiemy, (bez urazy dla patriotów) nasz kraj jest zacofany i jezeli chcemy dostac cos dobrego i za odpowiednia cene powinnismy wyjechac. Skad to wiem?? Bylam w tych 3miejscach i wiem jakie sa te `realia`. To przykre, ze na fajne gazdzety stac tylko tych bogatych. Mimo ze teraz sie do nich zaliczam, to wiem jakie uczucia towarzysza dziecku które nie ma `popularnego` (czyt.iPhone) telefonu.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 23-08-2010 gość
  Ja juz od dluzszego czasu uzaywam iPad i jähstem nawet zadowolony , lekki, bateria wytrzymujaca 10 godz, obraz zmieniajacy polozenie i ekran dotykowy pozwala na komfortowe uzywanie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 23-08-2010 gość
  W innychkrajach np. Norwegia iPhone'y sa sporo droższe. Dla porównania, u nas iPhone 3g dostaniemy za około 2 tyś. a tam? 10 tyś. jak u nas sa drogie to co dopiero tam.
  Badź inaczej. Anglia, ludzie chetniej kupuja iPhone'y, bo dzieki nim moga sie lansowac. A blackberry stoja po 130 funtów. Wiekszość omija je szerokim łukiem. Sama mam taki model, (black berry 9300) którego premiery nie bylo nawet w Polsce. Wszyscy to dobrze wiemy, (bez urazy dla patriotów) nasz kraj jest zacofany i jezeli chcemy dostac cos dobrego i za odpowiednia cene powinnismy wyjechac. Skad to wiem?? Bylam w tych 3miejscach i wiem jakie sa te `realia`. To przykre, ze na fajne gazdzety stac tylko tych bogatych. Mimo ze teraz sie do nich zaliczam, to wiem jakie uczucia towarzysza dziecku które nie ma `popularnego` (czyt.iPhone) telefonu


  dziecko wiesz o czym mówisz iphone 3g kosztuje teraz w pl jakies 1000zl pani nowobogacka
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 23-08-2010 gość
  gość (Poniedziałek, 23-08-2010) napisał:  W Pl do tej pory nawet iPhone się słabo sprzedaje, to co mówić o tablecie... Większość ludzi nawet nie wie, co to iPod czy iPhone czy apps, a co dopiero taki tablet. Sprzedaż będzie b. niska.


  a ty wiesz, co to "apps"? to skrot od applications czyli aplikacje, to nic dostepnego jedynie na produkty Apple
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 24-08-2010 realista
  Gdzie ta cena 1999zł?

  Bo ja widzę tylko 1.999zł+24*160zł, czyli 5.839zł

  Copy+paste publishing...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 17-11-2010 gość
  nie wiadomo czy to laptop czy telefon bo to nie laptop (brak wejścia USB i napędu DVD) ani telefon. Po co to komu??
  Tego nawet do kieszeni sie nie schowa!!
  Wole zwykłego Iphone'a
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 09-04-2011 ktoik
  Ciekawe i oryginalne, ale cena tez oryginalna chyba co??

  http://www.umywalkikamienne.pl/…
  Odpowiedz Zgłoś