Jak to ogarnąć, czyli gadżety dla maluchów i mam

12 Komentarzy
0 Zdjęć
Środa, 08-08-2012

Pojawienie się w domu małego dziecka to mnóstwo nowych, nierzadko trudnych do opanowania sytuacji. Zamiast panikować, rozejrzyjcie się dookoła – nowoczesna technika podpowiada mnóstwo rozwiązań, my również podsuwamy Wam kilka ciekawych drobiazgów.Ekspres do mleka Beaba Bib Expresso Gipsy (Cena: 389 zł)
Na pierwszy rzut oka – pomysł nietypowy, ale jeżeli pozwala zaoszczędzić trochę czasu i nerwów podczas przygotowywania posiłków dla malucha to spodoba się wielu mamom. Urządzenie w 30 sekund podgrzewa butelki i słoiczki, wyposażono je także w sterylizator.
http://www.beaba.comMata do masażu Close Parent (Cena: 52 zł)
Masaż małego dziecka to nie tylko sposób na wspieranie jego prawidłowego rozwoju, łagodzenie dolegliwości, czy stresu, ale także budowa rodzicielskiej więzi i chwila wytchnienia dla rodzica. Aby ułatwić sobie zadanie, warto zaopatrzyć się w taką matę do masażu – wystarczy włożyć dziecko bez pieluszki w małe majteczki połączone z matą i gotowe. Mata może być wykorzystana również do przewijania.
http://www.closeparent.com/Niania na podsłuchu (Ceny: od 129 zł)
Jeżeli zdecydowaliście się na zatrudnienie niani dla swojej pociechy, ale nie ufacie jej do końca (w końcu błędy zdarzają się nawet najlepszym), dziecinny pokój możecie wyposażyć w kilka nie zwracających na siebie uwagi urządzeń „szpiegowskich”. Może to być specjalny dyktafon, podsłuch GSM, rejestrator wideo, czy też bezprzewodowa kamera transmitująca sygnał na żywo przez internet. Warto jednak pamiętać, że podsłuchiwanie i potajemne nagrywanie osób bez ich wiedzy nie jest w Polsce dozwolone.
http://www.Spy-shop.plPieluszki bambusowe Close Parent (Cena: 475 zł, 5 szt.)
Wielorazowe pieluszki niegdyś były koniecznością, dziś chętnie sięgają po nie miłośnicy nurtu eko. Bambus ma właściwości antybakteryjne, a pieluszki skonstruowane są tak, ze rosną wraz z dzieckiem. Wyposażono je w  otulacz, wkład wielorazowy (soaker) i dodatkową wkładkę wielorazową (booster). Podobno są wygodniejsze i praktyczniejsze niż „jednorazówki”
http://www.babymama.pl/Dzienniczki i organizery jak pamiętniki (Cena: od 30 zł)
Od dziennika ciąży, który pozwala lepiej odnaleźć się w nowej sytuacji, poprzez organizery dla świeżo upieczonych mam i różnego rodzaju dzienniczki dla maluchów ułatwiające ogarnięcie chaosu i tysiąca spraw do załatwienia – w taką „literaturę” warto się zaopatrywać. W natłoku codziennych spraw ułatwią kontakt z lekarzem, zaobserwowanie nietolerancji pokarmowych, czy alergii u dziecka. A za kilka lat będą niezwykłą pamiątką.
http://www.brioko.pl

AG

1 2