Jeansy Key Closet

16 Komentarzy
2 Zdjęcia
Piątek, 11-07-2008

Jeansy Key Closet
Marka Key Closet z projektowania jeansów zrobiła sztukę. Kolekcje są ręcznie wykańczane, malowane i ozdabiane. Najpopularniejsze spodnie świata mają zwracać na siebie uwagę. I zwracają, zwłaszcza model za $10 000. Ponad tysiąc kryształów Swarovskiego, diamenty zdobiące tylne kieszenie i wyszywane aplikacje, a wszystko na niebieskiej, osławionej tkaninie świetnego gatunku.

Jeansy Key Closet
Jeśli ktoś zapyta „no dobrze, tylko jak w tym chodzić i co ważniejsze siadać?”, odpowiadamy, że nie o to tu chodzi. Główne zadanie biżuteryjnych spodni Key Closet to wspieranie Afryki. 30% dochodów ze sprzedaży wesprze budowę szkół w Ugandzie. Wszak działalność charytatywna występuje w bardzo różnych wersjach, również w postaci jeansowej.

Cena: $10 000, czyli około 21 200 zł

http://www.keycloset.com/

AW

 • Pt., 11-07-2008 gość
  nie lubię świecidełek na jeansach, choćby były to kryształy i to jeszcze u faceta..
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 11-07-2008 gość
  O nie jakby moj facet cos takiego zalozyl to mialabym powazne problemy ze zrozumieniem jego orientacji.Nie mam nic do gejow ale te spodnie nie nadaja sie na faceta hetero poprostu nie sa meskie!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 11-07-2008 Teenage Idol
  Bardzo fajny krój tych spodni (wprost idealny) ale te inkrustracje kryształkami troche przesadzone i raczej na ulicy nie spotkały by się z szerszym zrozumieniem (raczej z posądzeniem właściciela o odmienną orientację)-szczególnie w Polsce, kraju w którym choćby odrobina fantazji w sposobie ubierania się kończy się takiego właśnie rodzaju reakcjami...kraj homofobów i tyle
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 11-07-2008 gość
  widać, że spodnie nie zostały stworzone do "noszenia" a jedynie do "kupienia".
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 11-07-2008 PTYŚ
  WOLĘ GDY NA SPODNIACH NIE MA TYLU ŚWIECIDEŁEK
  TRZEBA JEDNAK PRZYZNAĆ ZE KRÓJ ŚWIETNY
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 11-07-2008 gość
  gość (Piątek, 11-07-2008) napisał:  O nie jakby moj facet cos takiego zalozyl to mialabym powazne problemy ze zrozumieniem jego orientacji.Nie mam nic do gejow ale te spodnie nie nadaja sie na faceta hetero poprostu nie sa meskie!!


  Uwierz mi, wielu gejów jest bardziej męskich od hetero-tzn. nigdy w zyciu nie powiedziała byś, że ten męski facet woli mężczyzn. Natomiast wielu hetero wygląda i ubiera się jak geje-różowe swetreki w paski, białe spodnie, do tego japonki, solarium i tona żelu. Więc tak naprawdę pozory mylą.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 11-07-2008 gość
  nie lubie takich spodni u męzczyzn,
  te swieciderłk, czy tez numerki bąź skrzydła jak to zauwazyłam u chłopaków mnie wręcz odstraszają.
  ;o przesada;]
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 11-07-2008 gość
  spodnie for star;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 12-07-2008 gość
  Jak sama nazwa mówi - klozet....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 12-07-2008 gość
  "Jeśli ktoś zapyta „no dobrze, tylko jak w tym chodzić i co ważniejsze siadać?”, odpowiadamy, że nie o to tu chodzi. Główne zadanie biżuteryjnych spodni Key Closet to wspieranie Afryki" - chyba można przeznaczyć pieniądze na budowę szkół w afryce bez kupowania tego paskudztwa..
  Odpowiedz Zgłoś
1 2