Jedyne takie okulary

2 Komentarze
16 Zdjęć
Wtorek, 27-03-2012

Ekstrawagancki look nie wymaga koniecznie dużych zabiegów stylistycznych. Czasem wystarczy jeden, ale za to wyrazisty szczegół, dodatek. Do takich na pewno należą okulary zaprojektowane przez Studio Swine. To duet designerów (Azusa Murakami, Alexander Groves), którzy dali się poznać jako odważni i dosyć ekscentryczni artyści już podczas ubiegłorocznej wystawy podyplomowej w Royal College of Art. Pokazali wtedy biodegradowalne okulary wykonane z ludzkich włosów, czym wzbudzili dosyć sporą sensację.

Kolekcja na rok 2012 powstała w kooperacji ze wschodzącą gwiazdą świata mody, Jane Bowler, zajmującą się projektowaniem odzieży. Okulary stworzone na London Fashion Week, to motyw przewodni jej pokazu, inspirowanego mitycznym Ikarem. Pełne soczystych kolorów masywne oprawki są na pewno jednymi z bardziej spektakularnych projektów, jakie do tej pory widzieliśmy.

Założylibyście któryś z modeli?

http://www.studioswine.com

EM

  • Wt., 27-03-2012 Gość
    Na dole są te z włosów? Jeśli tak to bardzo klasyczne i do założenia bez najmniejszego problemu. Te z pokazu nie są typowymi okularami słonecznymi:(, nie wiem czy te kolorowe szybki spełniają rolę szkieł czy ozdobników. Ale buty z pokazu świetne!
    Odpowiedz Zgłoś
  • Wt., 27-03-2012 ddd
    Popierdoliło się w głowach
    Odpowiedz Zgłoś