Jeep Patriot

Tagi: Jeep, samochody
12 Komentarzy
4 Zdjęcia
Piątek, 12-10-2007

Jeep Patriot

Jeep Patriot łączy typową dla SUVa bryłę nadwozia i funkcjonalność wnętrza z osiągami, właściwościami jezdnymi, oraz oszczędnym zużyciem paliwa i ceną samochodu klasy kompaktowej. Wyposażony jest w stały, aktywny napęd 4x4 Freedom Drive I z możliwością zblokowania obu osi. Jego wartość podnoszą liczne, standardowe elementy bezpieczeństwa, m.in.  boczne poduszki kurtynowe, system kontroli trakcji z wykorzystaniem hamulców BTC, elektroniczny program stabilizacji toru jazdy ESP o trzech trybach pracy, wspomaganie hamowania awaryjnego, system przeciwdziałający wywróceniu się pojazdu ERM oraz przeciwblokowania kół ABS z układem detekcji pogorszonej nawierzchni. 

Jeep Patriot jest surowy w formie, a przy tym ekonomiczny, funkcjonalny i wszechstronny – stanowi więc prawdziwie wartościowy nabytek dla swego właściciela. Zasadę przewagi użyteczności nad formą zastosowano także we wnętrzu Patriota, które łączy funkcjonalność i komfort z zaskakującą ilością miejsca oraz możliwością konfigurowania wnętrza na wiele sposobów.

Nowoczesny 16-zaworowy silnik wysokoprężny o pojemności 2,0 litrów wyposażony jest w wysokociśnieniowy układ wtrysku bezpośredniego oraz turbosprężarkę o zmiennej geometrii VGT. Przy mocy 140 KM poważnie liczy się wśród konkurencji. Z jednostką tą skojarzona jest sześciostopniowa przekładnia manualna. W cyklu miejskim i pozamiejskim zużycie paliwa wynosi odpowiednio 8,8 i 5,5 l/100 km, a średnie – 6,7 l/100 km.

Cena: od 103 700 zł

www.jeep.pl

Jeep Patriot

Jeep Patriot

Jeep Patriot

MWW

 • Pn., 05-11-2007 paranoja
  hehe...policja bedzie jezdzic podobnymi;) lepiej nie kupowac...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 25-05-2008 gość
  a ja uwerzam ze jest oki pod karzdym wzgledem i sobie kupie!! napewno opisze pierwsze wrazenia z jazdy. wrazenia moje i ludzi na ulicy.
  pozdrawiam
  Odpowiedz Zgłoś
1 2