Jest pięknie: Idea Domu

25 Komentarzy
8 Zdjęć
Poniedziałek, 15-12-2008

Jest pięknie: Idea Domu

Dzisiejsza dekoratorska propozycja to gustowna i funkcjonalnie pomyślana klasyka. Wnętrze jest ciekawą alternatywą dla modnych, nieco zimnych i ultranowoczesnych pomieszczeń i spodoba się tym, którzy cenią sobie ciepłą, domową atmosferę.

Niewielki, 150-metrowy dom utrzymano w biało – brązowej tonacji kolorystycznej. Króluje przyjazna, drewniana prostota i naturalność. Dekoracyjność ograniczono do minimum, nadając pomieszczeniom przestronnego i praktycznego charakteru. Proste aranżacje powstały z myślą o wygodzie i komforcie użytkowania i nie przytłaczają nowatorskością. Parter domu zajmują świetnie zorganizowana, duża kuchnia i przytulny salon. Na piętrze jest przestronna, minimalistycznie wykończona sypialnia i jasna, duża łazienka.

Projekt i aranżacja są dziełem studia „Idea domu”. Ewa Dzięcioł i Klaudia Lecewicz proponują kompleksowe usługi dekoratorskie dokładnie dopasowane do potrzeb i wymagań indywidualnego klienta.   

Kontakt:
Ewa Dzięcioł, tel. 0 509 543 474
Klaudia Lecewicz, tel. 0 602 755 841
E-mail: ideadomu@gmail.com
http://www.ideadomu.com/home/

Czekamy na kolejne zgłoszenia. E-mail powinien zawierać rzeczowy opis projektu z jasnym zaznaczeniem, że autor ma do niego wszelkie prawa. Tekst należy poprzeć zdjęciami lub wizualizacjami.

Kontakt z redakcją: jestpieknie@luxlux.pl

Jest pięknie: Idea Domu

Jest pięknie: Idea Domu

Jest pięknie: Idea Domu

Jest pięknie: Idea Domu

Jest pięknie: Idea Domu

Jest pięknie: Idea Domu

Jest pięknie: Idea Domu

AW

 • Pn., 15-12-2008 karolina82
  Mi sie bardzo podoba,w koncu cos normalnego a nie jakies futurystyczne walące po oczach czerwienie,fiolety i neony.Dom ma służyc do mieszkania,byc funckjonalny i przyjazny a nie odstraszający.Kuchnia jest świetna!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 15-12-2008 gość
  no nareszcie coś, co jest przyjemne dla oczu ;)
  bardzo piękne, eleganckie i praktyczne wnętrze.
  jestem zachwycona przedstawionym tutaj designem ;)
  jestem zdecydowanie za!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 15-12-2008 gość
  sa dwa obrazy kuchni i na kazdym inna lampa ...eghmm pelen profesjonalizm widze...no ale coz...mi sie nie podoba za duzo juz w swiecie tej cegly brazoych mebli i bialych kanap i scian...ehhh
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 15-12-2008 gość
  Jakiś łepek wali wizualizacje bardzo kiepskiej jakości. Nie sie co zachwycać. To łóżko pod scianką z cegieł wygląda jak sciana śmierci, do rozstrzeliwania. Kibelek tuż visa vi wanny, czy to co ma przedstawiać, żle się komponuje. Duża łazienka a wszystko wciśnięte pod jedną scianą. Ciekawe jak rosa bedzie płynąc po tym wysokim oknie tuż za wanną. Projekt wogóle nie przemyślany.

  Dajcie łepkowi lepszye oprogramowanie, ale wyślijcie go na kurs, bo w gimnazjum robią lepsze.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 15-12-2008 gość
  "Jakiś łepek wali wizualizacje bardzo kiepskiej jakości. Nie sie co zachwycać. To łóżko pod scianką z cegieł wygląda jak sciana śmierci, do rozstrzeliwania. Kibelek tuż visa vi wanny, czy to co ma przedstawiać, żle się komponuje. Duża łazienka a wszystko wciśnięte pod jedną scianą. Ciekawe jak rosa bedzie płynąc po tym wysokim oknie tuż za wanną. Projekt wogóle nie przemyślany."  Zgadzam się, wizualki fatalnej jakości, kto robił kiedyś wizualki to wie:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 15-12-2008 gość
  gość (Poniedziałek, 15-12-2008) napisał:  no nareszcie coś, co jest przyjemne dla oczu ;)bardzo piękne, eleganckie i praktyczne wnętrze.jestem zachwycona przedstawionym tutaj designem ;)jestem zdecydowanie za!  kwestia gustu, dla mnie beznadzieja... szczzegolnie ta sciana z telewizorem, poleczkami, cegielkami, swieczuszkami i oczywiscei z ksiazkami
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 15-12-2008 gość
  a na dodatek inwestycję w reklamę Idei Domu sponsoruje Samsung
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 15-12-2008 gość
  Zamiast bardzo przeciętnych "szkolnych" renderów dawajcie zdjęcia z realizacji.
  Jest przecież tyle świetnych zrealizowanych wnętrz, a Wy dajecie takie coś :/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 16-12-2008 gość
  gość (Poniedziałek, 15-12-2008) napisał:  gość (Poniedziałek, 15-12-2008) napisał:
  no nareszcie coś, co jest przyjemne dla oczu ;)bardzo piękne, eleganckie i praktyczne wnętrze.jestem zachwycona przedstawionym tutaj designem ;)jestem zdecydowanie za!
  kwestia gustu, dla mnie beznadzieja... szczzegolnie ta sciana z telewizorem, poleczkami, cegielkami, swieczuszkami i oczywiscei z ksiazkami


  ja piernicze a co Ty masz człowieku na scianie?Monneta oryginalnego?czepiasz się książęk?co mieli tam wstawic wypchanego łosia?to jest normalny dom do mieszkania,a nie futurystyczna kawalerka dla menadżera,ktory codziennie sprowadza nowe laski.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 16-12-2008 gość
  Widać,że ktoś się dopiero uczy programu Pro100,który jest programem dla amatorów-ale dlaczego oferuje swoje usługi jako projektant wnętrz to już ponad moją wyobrażnię.Przez takich właśnie pseudo designerów mamy w RP wnętrza jakie mamy.Pani Dzięcioł wstydu nie masz i samokrytyki,zleceń to z tego nie będzie.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3