Joga w Tajlandii

1 Komentarz
4 Zdjęcia
Wtorek, 18-01-2011

Joga w Tajlandii

Warsztaty z jogą na rajskiej wyspie Koh Lipe w Tajlandii to jedyna w swoim rodzaju okazja do przeżycia niezwykłej przygody i szansa na głęboki relaks, podróż w głąb siebie w scenerii, która sama w sobie działa terapeutycznie i kojąco.
Podczas warsztatów przewidziane są między innymi: praca nad zrozumieniem i komunikacją z własnym wnętrzem, praca nad usunięciem wszelkich napięć z ciała, pozbycie się schematów myślowych i oczywiście relaks. W programie praktyka ashtanga yogi, hatha yogi, medytacje, pranayamy i różne techniki pracy z umysłem. W programie również masaże tajskie i wycieczka po okolicznych wysepkach.
Termin: 24 marca – 4 kwietnia 2011
Miejsce: Koh Lipe, Tajlandia

Cena: 6 600 zł
W cenie: przelot Warszawa-Bangkok-Warszawa, 1 nocleg w Bangkoku i 8 noclegów na Koh Lipe, przeloty wewnętrzne, wszelkie transfery na miejscu, śniadania wegetariańskie, joga – zajęcia 2 x dziennie, medytacje, warsztaty z rozwoju osobistego, masaże tajskie, wycieczka ze snorkellingiem po okolicznych wyspach, ubezpieczenie, RelaksBox.

Warsztaty prowadzi Ida Tracz - psycholog, trener personalny, nauczyciel jogi, instruktor Pilates i innych technik pracy z ciałem, właścicielka Akademii Body Mental w Łodzi.

Organizator: Biuro podróży Relaksmisja.com
ul. Sowińskiego 14/4, Kraków
Tel: 535-735-257
Więcej informacji na stronie internetowej Relaksmisja.com 

Joga w Tajlandii

Joga w Tajlandii

Joga w Tajlandii

AWP

  • Wt., 18-01-2011 Oleśka
    bosko... już się nie mogę doczekać kiedy sama będę odpoczywać w Tajlandii ;)
    Odpowiedz Zgłoś