John Galliano winny

25 Komentarzy
1 Zdjęcie
Czwartek, 15-09-2011

John Galliano winny

John Galliano winny. Francuski sąd uznał Galliano za winnego w procesie o rasistowskie i antysemickie uwagi wygłaszane pod adresem gości paryskiej kawiarni.

Skazany musi zapłacić karę w wysokości 6 tysięcy euro oraz pokryć koszty sądowe - 16 500 euro. Oskarżycielom projektant wypłaci symboliczne sumy. Pieniądze nie są tu rzecz jasna najważniejsze. Galliano już zapłacił wysoką cenę za alkoholowo-narkotykowy wybryk. Sąd wziął pod uwagę, że oskarżony był pod wpływem środków odurzających i znacznie złagodził wyrok, który groził byłemu kreatorowi domu mody Dior (6 miesięcy więzienia i 22 500 euro grzywny).

John Galliano został zwolniony w trybie natychmiastowym ze stanowiska głównego projektanta domu mody Christian Dior po tym, jak obsypał rasistowskimi i antysemickimi wyzwiskami gości w paryskiej kawiarni. Oliwy do ognia dodało nagranie, które opublikował dziennik „The Sun”, na którym Galliano wyznaje miłość Hitlerowi. Oskarżony przyznał, że nie pamięta całego zajścia i przeprosił osoby pokrzywdzone. 

Projektant nie był obecny na ogłoszeniu wyroku.

Zdjęcie: Forum

AW

 • Czw., 15-09-2011 777
  gość (Czwartek, 15-09-2011) napisał:  za co tak nienawidzicie Żydów? czy w ogóle znacie jakiegoś Żyda? a może po prostu durnowate stereotypy zaściankowych tępaków wypite z mlekiem matki lub wbite do pustego łba z ambony? Żal mi was nienawistnicy...tak anam

  Tak znam
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 15-09-2011 gość
  I jeszcze kazać obciąć włosy lub dołożyć za bezguście!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 18-09-2011 gość
  dali1 (Czwartek, 15-09-2011) napisał:  Oczywiście za to NERGAL moze u nas wszystko! i jest powszechnie szanowany! Galliano fakt głupio poweidział! ale tylko ŻYDZI potrafiąkażdą wybitną jednostkę zniszczyć! Ale ...jeszce trzoszke i świat Arabski ich wykopie! ~! gorzej że część może "wróćić" do PL! i to będzie katastrofa!


  tego mi brakowalo wtracennie tekstu o Nergalu!!!! dajcie juz mu spokoj!!!! on nikomu nie naubliżał jak zrobił to Glilliano!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 19-09-2011 gościu
  śmierdzący nazistowski pedał!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 25-02-2013 Gość
  gościu (Pn., 19-09-2011) napisał:

  śmierdzący nazistowski pedał!!!


  Wątie czy śmierdzi ..raczej uzywa dobrych wód toaletowych choć moze nie Diora ;-)
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3