Justyna Kowalczyk w Mercedesie

16 Komentarzy
3 Zdjęcia
Wtorek, 04-05-2010

Justyna Kowalczyk w Mercedesie

Do Anny Muchy i Nataszy Urbańskiej, jeżdżących Mercedesami, dołącza polska sportsmenka, Justyna Kowalczyk.

Justyna Kowalczyk przesiądzie się do największego offroadera Mercedesa, modelu GL z napędem 4MATIC. Stworzony według jej zamówienia egzemplarz odbierze w czerwcu, a do tej pory będzie jeździć innymi modelami marki.

Klasa GL 4MATIC pomieści 5 lub 7 pasażerów. Komfortowe wnętrze jest porównywalne z limuzyną klasy S. Napęd 4MATIC umożliwia komfortową jazdę po drodze, ale też poza nią. Ponadto, auta klasy GL wyposażone są w zawieszenie pneumatyczne AIRMATIC oraz adaptacyjny system tłumienia drgań (Adaptive Damping System, ADS).

Cena: od 322 500 zł do 428 000 zł, plus opcje

http://www.mercedes-benz.pl

Justyna Kowalczyk w Mercedesie

Justyna Kowalczyk w Mercedesie

MWW

 • Śr., 05-05-2010 gość
  sami jesteście zarozumiali i egocentruczni!!! Jak jej nie znacie i pewnie ani razu nie widzeliście jej na żywo to skąd może wiedzieć takie rzeczy? Po wywiadach? Śmieszni jesteście. Poza tym nawet gdyby taka była, to i tak nalezy jej się wielki szacunek i podziw za to co osiągnęła. Gratuluję pani JUSTYNO !!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 05-05-2010 gość
  gość (Środa, 05-05-2010) napisał:  gość (Środa, 05-05-2010) napisał:
  zuu163 (Wtorek, 04-05-2010) napisał:

  straszna wieśniara (Wtorek, 04-05-2010) napisał:


  nie lubię jej, prosta góralka, zarozumiała - nie ujmując jej sukcesów sportowych!
  w okół sie pisze!!!!!!!!!!!!! ortografia się kłania. poprawia kogoś, a sam/a nie wie jak się pisze.Moim zdaniem zarozumiała nie jest ;] Tylko zachowuje się normalnie, nie podoba jej się, że pełno w okół niej fotografów i w ogóle :D Ja tam nie powiem, że ją lubię, ale zachowaniem odpowiada mi bardzo ;D


  piszemy wokół a nie w okół


  myli się wam chyba z w ogóle,które się pisze oddzielnie, w przeciwieństwie do wokół  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 06-05-2010 gość
  tez jej nie lubie wiocha jedzie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 07-05-2010 gość
  też za nią nie przepadam z wymienionych już tu powodów. Dziwi mnie, że mercedes wybiera takie prostaczki - jak nie cycki wszędzie, to zarozumiała gęba. Jedynie Urbańska zachowuje się kobieco, z klasą. Ale też z nią nie za dobrze, bo opinia jest taka, że Józefowicz ma ją 'pod pantoflem'. Osobiście zraziłam się do marki Mercedes, bo nie identyfikuję się z twarzami, jakie wybrał w kampanii. Błąd, błąd, błąd.. ciekawe, czy robili jakieś badania, czy po prostu - bo jest o nich teraz głośno i dlatego je wybrali..
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 12-05-2010 gość
  a ja ją uwielbiam, mówi co myśli
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 14-05-2010 gość
  brawo, to świetna dziewczyna. A że się nie mizdrzy do kamer i nie udaje - brawo, jest po prostu sobą i się nie podlizuje;)
  Odpowiedz Zgłoś
1 2