Kampania społeczna w dzielnicy czerwonych latarni (zobacz wideo)

5 Komentarzy
8 Zdjęć
Sobota, 14-04-2012

Niezwykła kampania społeczna ruszyła w Amsterdamie w znanej wszystkim dzielnicy czerwonych latarni. Czerwone, intymnie podświetlone witryny „sklepowe” w których prostytutki prezentują swoje atuty, przybierają śmiałe pozy i namawiają do skorzystania z ich usług to normalny widok, do którego każdy turysta i mieszkaniec jest już przyzwyczajony. Ale tego dnia „widzowie” mogli obejrzeć prawdziwie wzruszające i poruszające show.

6 prostytutek rozpoczęło w oknach prawdziwe show. Występ atrakcyjnych tancerek w oknach wzbudził najpierw wielkie zainteresowanie, podziw i aplauz, by następnie po ukazaniu się hasła kampanii społecznej przynieść zadumę.

Show i kampania zorganizowana przez organizację www.stopthetraffik.org  miała uświadamić problem handlu ludźmi i wykorzystywania ich w przemyśle pornograficznym. Nie tylko w Amsterdamie, ale i na całym świecie.

AWP

 • Pt., 13-04-2012 Gość
  wow, robi wrazenie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 13-04-2012 Gość
  super! miny ludzi na końcu są bardzo wymowne
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 15-04-2012 Gość
  Bardzo dobra kampania! doskonala
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 17-04-2012 Gość
  First was like WTF?! And then was like OMG.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 16-10-2013 Gość
  przeczytalam wlasnie ksiazke "Porwana i sprzedana" historia Sarah Forsyth trudno uwierzyc ze istnieja tacy potwory ktorzy zmuszaja dziewczyna do tych strasznych rzeczy. jestem w szoku nie myslalam ze takie potwornosci dzieja sie na swiecie
  Odpowiedz Zgłoś