Karl Lagerfeld w reklamie Volkswagen

4 Komentarze
1 Zdjęcie
Sobota, 18-12-2010

Karl Lagerfeld w reklamie Volkswagen

Lista zajęć Karla Lagerfelda regularnie się wydłuża. Jednym z ostatnich projektów najbardziej zapracowanego człowieka w branży jest nowa reklama Volkswagena.

Lagerfeld wystąpił w niej w roli aktora. 30-sekundowy spot dedykowany jest specjalnej, limitowanej linii Volkswagen i pojawi się w Niemczech 22 grudnia. Na początku roku reklamę uzupełni kampania drukowana. Ponoć Lagerfeld gra w krótkim filmie samego siebie. Za reżyserię odpowiada Johan Reneck, Szwed, który ma na swoim koncie produkcje video między innymi dla Madonny i Robbiego Williamsa.

Zdjęcie: Forum

AW

 • Niedz., 19-12-2010 gość
  wow, na pewno go kupię:))))))))) 'stery dziad, ale się opakował'
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 19-12-2010 gość
  No pięknie, co prawda nie przepadam za teledyskami Madonny i Robbiego Williamsa, ani nawet za Karlem Lagerfeldem - który jeszcze trochę i zacznie pokazywać się w kołnierzu ortopedycznym i gipsowej masce na twarzy. No ale pewnie ktoś kto całe życie robił w branży "pięknych" ciał może bać się pokazywać swoje starzenie się. Chociaż kurczę, jeśli to było by to, to by się Karl naszpikował botoxem, więc może to nie o starzenie się chodzi?
  A 30 sekundowa reklama akurat zmieściła by się w ramach minutehead: http://www.facebook.com/home.ph… ciekawe tylko czy będzie to fajna reklama, czy nie za bardzo.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 19-12-2010 gość
  kto chce patrzeć na trupa
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 28-12-2010 gość
  Odpowiedz Zgłoś