Karygodne błędy mężczyzn: focus na bieliznę

45 Komentarzy
6 Zdjęć
Poniedziałek, 30-04-2012

Obowiązujące mężczyzn można w gruncie rzeczy sprowadzić do dwóch przykazań. Męska bielizna powinna wyglądać jak zrobiona dla facetów, a w im lepszym będzie stanie, tym chętniej kobiety będą chciały ją z was zdjąć.

Statystyki są bezlitosne: panowie wymieniają bieliznę co ... 8 lat! Miejmy nadzieję, że te dane jednak kłamią i robią to znacznie częściej. Regułą jest następująca: jeśli na waszej bieliźnie pojawią się ślady zużycia, natychmiast ją wyrzućcie (odpowiadając na protesty i pytania: tak, nawet jeśli to są wasze szczęśliwe bokserki i chodzi tylko o drobną dziurkę czy przetarcie materiału).

Mężczyzna powinien posiadać co najmniej 10 sztuk bielizny (slipy/bokserki, skarpetki). Ta liczba zapewnia egzemplarz na każdy dzień tygodnia plus dodatkowe dwa zestawy na weekendowe wypady oraz jeden na wszelki wypadek. Aktywni faceci uprawiający sport muszą oczywiście mieć ich odpowiednio więcej.

Znajdźcie swoją markę. Jeśli już traficie na produkt, który pasuje wam jakością wykonania, stylem i odpowiednim krojem, trzymajcie się tego wyboru. Możecie oczywiście eksperymentować z wzorami i kolorami, ale jeśli bielizna jest wygodna i dobrze się w niej czujecie, nie ma co tracić czasu na dalsze poszukiwania. Zaopatrzcie się w różne rodzaje bielizny, tak by mieć egzemplarze na różne okazje, np. luźniejsze bokserki do spania czy dopasowane sportowe na siłownię.

Każdą sztukę nosimy tylko raz i pierzemy! Mamy nadzieję, że to oczywiste, ale mimo wszystko wypadało wspomnieć...

Panowie, dbajcie o swoje białe podkoszulki. Jeśli pojawiły się na nich żółte od potu plamy i nie da się ich wywabić, po prostu wymieńcie je na nowe.

Luźne bokserki są dobre do spania. Nadają się również do dżinsów, jeśli preferujecie swobodniejszy styl. Nie są jednak stworzone do eleganckich, dopasowanych spodni od garnituru. Górna część spodni będzie wyglądała co najmniej nieciekawie...

Nie pokazujcie wszystkim wokół marki bokserek czy slipów. Marky Mark (Mark Wahlberg) w 1991 roku stwierdził, że opuszczone spodnie eksponujące napis Calvin Klein są cool, ale spójrzmy prawdzie w oczy: demonstrowanie swojej świetnej bielizny jest fajne tylko za zamkniętymi drzwiami sypialni.

EM

 • Pn., 16-04-2012 Majk
  Artykuł żal niestety, o to za lux?

  Ale kolesie fajni :P
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 21-04-2012 Gość
  wnioski do wyciagniecia przez wielu moich kolegow
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 26-04-2012 Satan
  Satan mieszka w tych bokserkach
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 30-04-2012 tara
  pachnacy i czysty mezczyzna to wciaz rzadkosc.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 08-05-2012 nefretete
  ciekawe ilu mężczyzn czytających ten artykuł ma co najmniej 10 par gatek
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5