Kasia Cichopek radzi - jedz, chudnij i ciesz się życiem!

36 Komentarzy
9 Zdjęć
Piątek, 25-11-2011

Polskie gwiazdy piszą książki. Co rusz na księgarskich półkach pojawia się nowa pozycja mniej lub bardziej znanej postaci, która zdradza nam tajniki swojej diety, opisuje walkę z przeciwnościami losu, analizuje swoją karierę i życie prywatne. 

Do grona gwiazdorskich autorów po raz kolejny dołączyła Kasia Cichopek, aktorka jednego serialu i szczęśliwa mama. Poradnik nosi tytuł „Jedz, chudnij i ciesz się życiem” (podobieństwo do „Jedz, módl się, kochaj” na pewno jest przypadkowym zbiegiem okoliczności) i jest kontynuacją książki „Sexy Mama. Bo jesteś kobietą!”. Partnerzy wydawniczy – firma Bartek i Wydawnictwo Rodzinne – są absolutnie przekonani, że nowe dzieło Kasi Cichopek będzie bestsellerem.

„O zdrową dietę warto zadbać nie tylko po porodzie, ale na każdym etapie naszego życia – dlatego „Jedz, chudnij i ciesz się sobą” przeznaczone jest nie tylko dla młodych mam, ale dla wszystkich kobiet, które chcą żyć zdrowo i aktywnie, a do tego pragną pięknie wyglądać i mieć dużo sił.” – mówi autorka, zachęcając do książkowego zakupu.

W książce znajdziemy wiele „cennych” i „odkrywczych” porad. Wypowiadają się specjaliści i znawcy tematu. „Przy odpowiedniej dawce ruchu, zdrowym i mądrym odżywianiu i odrobinie samodyscypliny odzyskanie szczupłej sylwetki jest tylko kwestią czasu” – radzi dr n. med. Tomasz Rutkowski, specjalista ginekolog położnik.

Cena: 34,90 zł.

AW

 • Czw., 01-12-2011 Made in POland
  Kobito!!
  Zamilcz,już dosyć tych bzdur i pier..ł
  Cichopki, Mroczki,Muchy... i inne bzdurne tematy jako zagłuszanie smutnej rzeczywistości BZDURAMI.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-12-2011 Gość
  Jestem kosmetologiem i mam pojęcie na temat fizjologii , dietetyki i działania tych urządzeń. Nie da się nic zrobić bez współpracy klientki , zabiegi pomagają ale aby osiągnąć dobre efekty trzeba ćwiczyć i dobrze się odżywiać. Nie można tak łatwo oceniać jeżeli nie macie o tym zielonego pojęcia.Pomyśleliście , że może inne kobiety potrzebują takiej otuchy w postaci książki? Dlaczego zabijacie w innych ludziach radość z tego co robią dla siebie i dla innych!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-12-2011 Gość
  Kasiu nie daj się tym , którzy nie mogą nic osiągnąć a próbują krytykować innych!! Ja szanuję Cię za to , że mimo tylu spraw na głowie praca, dom.... jeszcze potrafisz coś stworzyć. J a też jestem młodą mamą zaabsorbowaną zawodowo , szkoła , praca, szkolenia, i rodzina wiem jak to jest ale nie poddaje się bo chcę dobrze wykorzystać każdą chwilę życia , nie siedząc i krytykując tych , którym się udaje
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-12-2011 assija
  me7654 (Pt., 25-11-2011) napisał:

  buhahaha!Ten grubas radzi?Pyza radzi, jak schudnać?!!Pogięło was?!!!!

  W którym miejscu ona jest gruba???
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-12-2011 assija
  Lena (Pt., 25-11-2011) napisał:

  ludzie opamietajcie sie!!!takimi komentarzami mozecie poslac kogos na tamten swiat i to juz nie chodzi o Kasie ale pod innymi gwiazdami podobnie sie wypowiadacie!!!Jacy Polacy sa zawistni az wlos na glowie sie jezy!!!!!

  Popieram!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 18-12-2011 ASS
  Ja się nie dziwię,bo jak tylko słyszę to nazwisko to przestaję jeść i ciągnie mnie na wymioty.Uroda Babci a figura,taką ma moja każda kobieta po 40-tce.Czym się chwalić?
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4