Kino domowe Sony BRAVIA Theatre HTP-BD2RSF

6 Komentarzy
1 Zdjęcie
Wtorek, 06-11-2007

Kino domowe Sony BRAVIA Theatre HTP-BD2RSF

Firma Sony stworzyła koncepcję „kina domowego w pudełku”. Polega ona na tym, że w ramach zakupu jednego produktu otrzymuje się wszystko, co jest potrzebne do stworzenia dobrego kina domowego. Rozwinięcie tej koncepcji stanowi zestaw BRAVIA Theatre HTP-BD2RSF. Jest to pierwszy zestaw Sony z odtwarzaczem Blu-ray Disc, uzupełnionym wielokanałowym amplitunerem cyfrowym i zestawem głośników.

W przypadku użycia odpowiedniego urządzenia wyświetlającego, na przykład jednego z modeli Sony BRAVIA, odtwarzacz umożliwia reprodukcję sygnału Full HD 1080p, jak również wyświetlanie filmu w tempie 24 klatek na sekundę.

Wszystkimi pomiarami i regulacjami właściwości akustycznych pomieszczenia zajmuje się opracowana przez Sony technologia Digital Cinema Auto Calibration, uznawana za jedno z najszybciej działających i najdokładniejszych rozwiązań tego rodzaju. Oczywiście, prawdziwy pasjonat i tak spędzi popołudnie, testując różne konfiguracje, ale miło wiedzieć, że można tego uniknąć.

Zestaw HTP-BD2RSF potrafi odtwarzać muzykę z telefonów komórkowych i odtwarzaczy MP3, jak również nagrania przesyłane bezprzewodowo z komputera.

Cena: około 5 000 zł

www.sony.pl

MWW

 • Wt., 06-11-2007 cherri
  Wszystkie te techniczne informacje niewiele mi mówią, ale....designe kosmiczny.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 06-11-2007 belzebub
  cherri (Wtorek, 06-11-2007) napisał:  Wszystkie te techniczne informacje niewiele mi mówią, ale....designe kosmiczny.  popieram :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 06-11-2007 Lacoste Jacek- VIP
  spoko
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 06-11-2007 Gumak
  Z tym Luxlux jest coś nie tak od kosmicznie drogiego zegarka który w Polsce ma może kilka osób po kino domowe za 5000 któro praktycznie większość polaków może sobie sprawić systemem ratalnym czy gotówką może?? MOŻE
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 06-11-2007 Frezja1
  sądząc z opisu to rewelacja. bardzo lubię tę firmę, robią świetny sprzęt. akurat z narzeczonym nosimy się z zamiarem kupna kina domowego, może to się pojawi na allegro, to się szarpniemy na allekredyt i będziemy je mieli :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 07-11-2007 mały
  sprzent ok
  Odpowiedz Zgłoś