Kolczyki Apart

22 Komentarze
1 Zdjęcie
Piątek, 25-06-2010

Kolczyki Apart

Kolczyki z kamieniami o takim kształcie to biżuteryjna klasyka.

Te pochodzą z nowej kolekcji pod nazwą Wielki Błękit polskiej marki Apart. Kolczyki wykonano z białego złota i łącznie z 12 kamieni, topazów i diamentów. Łączna masa kamieni to 0,04 karata.

Cena: 1 440 zł

Kupisz w salonach Apart oraz sklepie firmowym.

AT

 • Pt., 25-06-2010 gość
  przepiekne
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 25-06-2010 gość
  calkiem calkiem.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 25-06-2010 gość
  ładne,ciekawe jak się prezentują na uszach :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 25-06-2010 gość
  Piękne.....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 25-06-2010 biri
  Apart nagminnie nie uznaje reklamacji na biżuterię i zegarki. Podpierając się opinią swojego rzeczowznawcy. Rzecznicy kosumentów zalwani są bublami tej firmy.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 25-06-2010 gość
  Jakość ich wyrobów jest coraz gorsza, a wypadające oczka to już standart Apartu.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 26-06-2010 Evi1984J
  gość (Piątek, 25-06-2010) napisał:  Jakość ich wyrobów jest coraz gorsza, a wypadające oczka to już standart Apartu.


  Tak to prawda. Kupiłam kolczyki z perłą i perełka odpadła kilka dni po noszeniu. Na szczęście pierścionek zaręczynowy z małym brylancikiem trzyma się. Może tylko dzięki temu,że kamień mały a pierścionek nie jest noszony bo obrączka zastąpiła jego miejsce na paluszku.
  Pozdrawiam
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 27-06-2010 gość
  Te kolczyki wygladaja na za ciezkie do mocowania sztyftowego!!! Piekne sa, ale nie wyobrazam sobie nosic takich zwisow na sztyfcie, powinno byc standardowe zapiecie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 27-06-2010 gość
  jeśli chodzi o tzw. "oczka", to lecą, ale w pończoszce :) a to są kamienie( i nie ma znaczenia czy są naturalne czy syntetyczne ), a jeśli chodzi o reklamacje to Apart rozpatruje każdą indywidualnie,pani M. sprawdza dokładnie w jaki sposób biżuteria była używana, jeśli stwierdza wadę produktu zostaje to załatwione w ciągu 21 dni roboczych ( chyba że jest to towar importowany, w takim przypadku zostaje dokonana wymiana na nową-taką samą sztukę, ewentualnie za dopłatą na inny towar), pamiętajmy, że paragon to podstawa skladania reklamacji. A kolczyki zamieszczone na zdjęciu obok, nie są aż tak duże ,żeby nosić je na innym zapięciu jak "sztyft"
  :) pamiętajmy że kamień naturalny typu diament będzie zawsze lepiej zamocowany w wyrobie niż zwykła cyrkonia czy perła :)pozdrawiam
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 27-06-2010 gość
  Ile Ci za to zapłacili pracowniku firmy Apart???
  gość (Niedziela, 27-06-2010) napisał:  jeśli chodzi o tzw. "oczka", to lecą, ale w pończoszce :) a to są kamienie( i nie ma znaczenia czy są naturalne czy syntetyczne ), a jeśli chodzi o reklamacje to Apart rozpatruje każdą indywidualnie,pani M. sprawdza dokładnie w jaki sposób biżuteria była używana, jeśli stwierdza wadę produktu zostaje to załatwione w ciągu 21 dni roboczych ( chyba że jest to towar importowany, w takim przypadku zostaje dokonana wymiana na nową-taką samą sztukę, ewentualnie za dopłatą na inny towar), pamiętajmy, że paragon to podstawa skladania reklamacji. A kolczyki zamieszczone na zdjęciu obok, nie są aż tak duże ,żeby nosić je na innym zapięciu jak "sztyft":) pamiętajmy że kamień naturalny typu diament będzie zawsze lepiej zamocowany w wyrobie niż zwykła cyrkonia czy perła :)pozdrawiam

  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3