Kolczyki W.Kruk

22 Komentarze
1 Zdjęcie
Sobota, 05-01-2008

Kolczyki W.Kruk Wyraziste, wykonane z białego złota i ozdobione klejnotami w dwóch kolorach kolczyki sprawdzą się do wieczorowych, eleganckich kreacji.

Ozdobione brylantami i szafirami klasyczne kolczyki to ozdoba odpowiednia dla kobiet w średnim wieku, młoda dziewczyna ani nie doceni ich uroku, ani nie będzie dobrze wyglądać.

Cena: 1 690 zł

Kupisz w salonach W.Kruk

www.wkruk.pl

MWW

 • Wt., 08-01-2008 gość
  gość (Sobota, 05-01-2008) napisał:  bardzo ładny i klasyczny model, wyważona proporcja i zawsze na xzasie szlachetne materiały


  CHYBA SIE POMYLILES Z TYMI PROPORCJAMI, KOMPLETNIE ALE TO SIE Z TOBA NIEZGADZAM. KORONA A RACZEJ"LAPKI" OPRAWY NA KAMIENIACH SA ZDECYDOWANIE ZA DUZE. PRZYGOTOWANE CHYBA NA "OLOWIANE" KAMIENIE. KOMPLETNIE SIE POMYLILI Z TYMI ARMATAMI NA KAMIENIAC. BRAK SUPTELNOSCI. KTOS JUZ WCZESNIEJ POWIEDZIAL, TAKI WZOR MA PRAWIE KAZDY ZAKLAD JUB...A KRUK, NO COZ, ZRZYNA KOMPLENIE WSZYTKO.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 08-01-2008 1982
  Za taka cene przynajmniej postarali by sie zrobic przepiekna reczna robote. A tu cholera odlew wyjety z bebna. Szkoda bo bylo by naprawde co poogladac.... do tego az w 4 miejscach lapany brylant... brzydactwo.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3