Kolejna przedsprzedaż Burberry

4 Komentarze
1 Zdjęcie
Środa, 08-09-2010

Kolejna przedsprzedaż Burberry

Wielbicielki ponadczasowego trencza i kultowej kratki z Wysp Brytyjskich powinny w kalendarzu zaznaczyć dzień 21 września.

Marka Burberry zrewolucjonizowała pokazy mody przygotowując na początku roku globalną prezentację w 3D. Na nowy poziom wprowadziła też sprzedaż. Pokazywaną w lutym kolekcję można było kupić właściwie bezpośrednio z wybiegu. Na specjalnie przygotowanej platformie klienci mogli zamawiać rzeczy, które chwilę wcześniej oglądali na pokazie. Przedsprzedaż trwała tydzień, obejmowała kurtki, płaszcze i akcesoria.

Projekt nie był jednorazowy. We wrześniu przedsprzedaż zostanie powtórzona. Pokaz wiosenno – letniej kolekcji Burberry Prorsum odbędzie się 21 września w Londynie. Chwilę później kolekcja będzie dostępna. Czas realizacji zamówienia to 6 – 8 tygodni. Nie wiadomo dokładnie jaka część kolekcji pojawi się w sprzedaży, ale Sarah Manley – zastępca szefa marketingu i komunikacji Burberry zapewnia, że wybór będzie większy niż w przypadku jesienno – zimowej przedsprzedaży. Nie trzeba już czekać miesiącami, aż kolekcja z wybiegu trafi do butików.

Burberry plasuje się tym samym w niezagrożonej czołówce najlepiej funkcjonujących w internecie marek luksusowych. Wszyscy zainteresowani z niecierpliwością oczekują kiedy inni pójdą w ślady brytyjskiego giganta.

Źródło: The New York Times

AW

 • Czw., 09-09-2010 gość
  Fajnie...szkoda jedynie, że tylko w Londynie..
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 09-09-2010 gość
  dlatego się tam wybieram. :D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 09-09-2010 gość
  piękna stylizacja i kurtka
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 09-09-2010 Prince$$
  cóż,, jak dobrze, mieć już część tej kolekcji w swojej szafie.. Tak, tak -zazdrośćcie mi.
  Odpowiedz Zgłoś