Konkurs Philips – do wygrania nawet 50 par butów!

1 Komentarz
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 02-05-2011

Konkurs Philips – do wygrania nawet 50 par butów!

Wiosna i lato to czas, kiedy szczególnie uważnie podchodzimy do kwestii usuwania zbędnego owłosienia. Gładkie, zadbane, lekko muśnięte słońcem nogi to atut każdej kobiety. Nie musisz być modelką, żeby w kilkanaście minut zmienić swój wygląd i sprawić, że poczujesz się komfortowo i seksownie. A jeśli przy okazji można wygrać spore zakupy w sklepie z butami, to korzyść jest podwójna.

Promocja Philips „Gładka Wygrana” umożliwia wygranie voucherów na zakupy w sklepach Venezia. Ich łączna wartość to 15 000 zł – a to oznacza nawet 50 par butów! Aby wziąć udział w konkursie wystarczy kupić dowolny depilator marki Philips i wysłać kopię rachunku wraz z kuponem konkursowym dostępnym na ulotkach promocyjnych w sklepach lub na stronie internetowej http://www.Philips.pl/Gladkawygrana na adres podany w regulaminie. Zadanie konkursowe polega na uzupełnieniu pustej „chmurki” na ilustracji. Osoba, która zaproponuje najbardziej kreatywną odpowiedź, otrzyma vouchery o łącznej wartości 15 000 złotych na zakup nawet do 50 par butów marki Venezia. Promocja trwa od 2 maja do 15 sierpnia 2011.

W promocji biorą udział depilatory firmy Philips, które w zaledwie kilka minut sprawią, że skóra będzie idealnie gładka. Wśród dostępnych na rynku modeli, każda z pań znajdzie coś dla siebie. Można wybrać luksusowy zestaw Philips SatinPerfect HP6578/00 z szeroką głowicą i wibrującym paskiem łągodzącycm dyskomfort (cena 583 zł), Philips SatinPerfect HP6576/00 z aktywnym systemem unoszącym włoski do góry (cena 513 zł), Philips SatinPerfect HP6572/00 z lampką Opti-Light ułatwiającą zauważenie drobnych włosków (cena 462 zł) czy Philips SatinPerfect HP6570/00 z dyskami delikatnie usuwającymi nawet najkrótsze włoski (cena 422 zł).

Więcej informacji od maja na stronie http://www.philips.pl/gladkawygrana

  • Pn., 02-05-2011 gośćxxxxx
    venezia to buty ktore ladnie wygladaja. ale zeby wygodne byly...., czesto cenowo takie jak w nine west i gorszej jakosci
    Odpowiedz Zgłoś