Kosmetyki Bionova

1 Komentarz
1 Zdjęcie
Środa, 05-09-2007

Kosmetyki Bionova Bionova to wyspecjalizowana marka kosmetyczna, której powstanie poprzedziły lata badań naukowych. Specjaliści z laboratoriów Bionova opatentowali Nano Skin Tech - formułę, która nadaje kosmetykom marki wyjątkowego charakteru. Mechanizm polega na wykreowaniu aktywnego kompleksu na wzór tego, który posiada młoda, zdrowa skóra, a który odpowiedzialny jest za jej odnowę, regenerację, regulację wszelkich procesów i prawidłowe funkcjonowanie. Sztucznie wytworzony aktywny kompleks zostaje umieszczony w kosmetykach i ma za zadanie przywrócić zaburzoną komunikację międzykomórkową skóry do zdrowego porządku.

Każdy słoik kosmetyku powstaje na indywidualne zamówienie klienta i poprzedza je wypełnienie ankiety. Najpierw podajemy płeć i wiek. Następnie wybieramy rodzaj i specyfikę produktu, by w końcu odpowiedzieć na szereg pytań dotyczących naszego wyglądu, środowiska życia, rodzaju skóry i codziennych, kosmetycznych praktyk. Dodatkowo na życzenie dokładamy filtry, ustalamy pojemność słoika i jego nazwę. W końcu otrzymujemy wyliczenie cenowe i składamy zamówienie.

Ceny są zróżnicowane i zależą od konkretnego produktu i pojemności. Średnie ceny kremu wahają się od około $150 do nawet $450 (430 zł1 280 zł).

Zamówienia można składać na stronie internetowej marki Bionova.

AW

  • Śr., 05-09-2007 gość
    To jest luxlux, zindywidualizowane kosmetyki najnowszej generacji :)
    Odpowiedz Zgłoś