Kosmetyki M LAB

1 Komentarz
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 29-11-2010

Kosmetyki M LAB

Linia M LAB, czyli preparaty przeciw starzeniu się skóry, to produkt istniejącej od 25 lat firmy Milbar Laboratories – światowego lidera w dziedzinie preparatów tworzonych na potrzeby rynku medycznego w dziedzinie dermatologii i chirurgii plastycznej.

Zadaniem preparatów jest wzmacnianie skóry, redukcja zmarszczek i bruzd oraz poprawa przejrzystości skóry, koloru i jej faktury. Zawierają wysokie stężenia substancji klinicznie aktywnych, które w większości kosmetyków występują jedynie w śladowych ilościach. Podczas ich produkcji nie stosuje się parabenów i ani testów na zwierzętach.

Kosmetyki M LAB przeznaczone są do wszystkich typów skóry (suchej, tłustej, wrażliwej), zarówno kobiet i mężczyzn, potrzebujących redukcji oznak starzenia w postaci zmarszczek, przebarwień, nierówności, utraty jędrności. Efekty kuracji widoczne są już po kilku dniach a długoterminowe i trwałe zmiany obserwowane są zazwyczaj po 2 - 4 tygodniach.

W linii znaleźć można serum pod oczy, krem do rąk, żel myjący, punktowy preparat na wypryski, tonik, krem do ciała, serum anti-aging, różnego rodzaju kremy do twarzy, a także kilka zestawów startowych i podróżnych.

Aby zwrócić uwagę panów, warto dodać, że jeden z preparatów - Anti Aging Blemish Control Treatment znalazł się na 3-cim miejscu zestawienia „The 50 Best Men’s Grooming Gear” magazynu The Information. Linia M LAB zdążyła już zyskać przychylność magazynów takich jak Vogue, Vanity Fair, ES, Image, Esquire i wielu innych.

Ceny: $48 (ok. 150 zł) – $275 (ok. 825 zł)

Do kupienia w sklepie online, a także w domu towarowym Harrods w Londynie.

AG

  • Wt., 30-11-2010 gość
    Poszukuję pilnie pracownika do obsługi e-mail, aby sprostać dynamicznemu wzrostowi zainteresowania.
    Uczciwie możesz zarobić miesięcznie nawet 3.000 zł i więcej. Praca dorywcza dla każdego bez względu na wiek i miejsce zamieszkania. Jeśli jesteś zainteresowany , pisz do mnie na maila: krystian.edukacja@o2.pl
    Naprawdę warto, spróbuj, nic nie tracisz:)):)
    Odpowiedz Zgłoś