Kożuchowska i Schejbal w sukience prawie jak Gucci

163 Komentarze
4 Zdjęcia
Piątek, 25-05-2007

Kożuchowska i Schejbal w sukience prawie jak Gucci

Duża impreza, dwie kobiety i jedna sukienka to nie jest dobry zestaw. Tym razem nie było tak źle, obie panie nie brały udziału w tym samym wydarzeniu. Ale był niestety pomiędzy uroczystościami tylko tygodniowy odstęp i kolejność była nie taka.

Pierwszą, która pokazała się w długiej, zwiewnej sukni, przypominającej tę z wiosenno - letniej kolekcji słynnego domu mody Gucci, była Magdalena Schejbal. Gwiazda Kryminalnych świętowała w hotelu Sofitel Victoria festiwal filmowy Cannes 2007. Drugą, która nałożyła dokładnie tę samą suknię, była Małgorzata Kożuchowska, aktorka, która zasłużenie uchodzi za jedną z najlepiej ubranych kobiet w Polsce. Kożuchowska świętowała w niej 500. odcinek serialu M jak miłość.

Kożuchowska i Schejbal w sukience prawie jak Gucci

Kreacja obu pań krojem, formą i kolorystycznie przypomina suknię Gucci, w której na oscarowym after-party pojawiła się Oprah Winfrey. Brakuje tylko matowych, wprowadzających kontrast z głęboką czernią, czerwonych i fioletowych pasków. W ich miejsce pojawiły się za to błyszczące, różowo - pomarańczowe taśmy. Wyraziste, kolorowe nadruki zdobią całą powierzchnię sukien polskich aktorek, co w wersji bez rękawów sprawia, że znika gdzieś wieczorowa elegancja i styl, który prezentowała Oprah.

Kożuchowska i Schejbal w sukience prawie jak Gucci

Magda Schejbal niestety nie wzięła przykładu z Winfrey i czarną, małą torebkę zastąpiła żółtą kopertówką. W efekcie zamiast przemyślanej elegancji wyszła prawie elegancja, a prawie, jak mówi reklama, robi wielką różnicę. Kożuchowska nie miała problemu z dodatkami - na gali prezentowała się głównie z mikrofonem, śpiewając razem z Piaskiem.

No i jest jeszcze jedno "ale". Czwartkowy Super Express donosi, że obie panie za sukienkę zapłaciły 300-400 zł. Za Gucciego z letniej kolekcji trzeba zapłacić kilkanaście tysięcy zł. Względy finansowe są oczywiście jak najbardziej zrozumiałe i całkowicie akceptowalne. Ale po co w takim razie nakładać coś, co jeśli Guccim nie jest, Gucciego wyraźnie przypomina?

Sprawdziliśmy - zgodnie z podpowiedziami czytelników, istotnie jest to sukienka z kolekcji firmy Mango. Na zdjęciu katalogowym jeszcze dokładniej widać podobieństwo do Gucciego. Czy to tylko inspiracja, czy już rażące naśladownictwo i próba podpięcia się pod wizerunek znanej marki? Sami oceńcie.

Kożuchowska i Schejbal w sukience prawie jak Gucci

AW

 • Pt., 25-05-2007 zania
  po co zakladac cos co guccim nie jest,a przypomina!!!dokladnie!!!!!!hahahahaha!!!!!i kozuchowska?????niby ikona stylu itp a tu taki klops.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 25-05-2007 gość
  Malgosia Kozuchowska nawet w worku po ziemniakach bedzie wygladala czarujaco. Ta dziewczyna poprostu ma KLASE!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 25-05-2007 gość
  tak się składa, że ta sukienka to nie żadna podróba Gucci tylko oyginalna sukienka z letniej kolekcji MANGO, która kosztuje 549 zł a nie 300-400 jak donoszą słabo poinformowane tabloidy i LUX. co prawda nie jest to ta sama półka co Gucci ale sukienka jest śliczna, sama ją sobie kupiłam i nie sądzę, że celem Kożuchowskiej i Schejbal było naśladowanie modelek z wybiegu Gucci bo tak naprawdę sukienki są tylko trochę do siebie podobne
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 25-05-2007 gość
  A ja myślę, że Magda i Małgosia mają na sobie nie taką samą, a tę samą kieckę. :) Nie kupiłyby takich samych sukienek, zwłaszcza że w tej kiecce Korzuchowska gra w Kryminalnych razem z Magdą. :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 25-05-2007 gość
  wielcy polscy zenujacy "projektanci"... kopiuja tylko wzory swiatowych marek :/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 25-05-2007 gość
  gość (Piątek, 25-05-2007) napisał:  tak się składa, że ta sukienka to nie żadna podróba Gucci tylko oyginalna sukienka z letniej kolekcji MANGO, która kosztuje 549 zł a nie 300-400 jak donoszą słabo poinformowane tabloidy i LUX. co prawda nie jest to ta sama półka co Gucci ale sukienka jest śliczna, sama ją sobie kupiłam i nie sądzę, że celem Kożuchowskiej i Schejbal było naśladowanie modelek z wybiegu Gucci bo tak naprawdę sukienki są tylko trochę do siebie podobne


  To nie aktorki naśladują modelki, dziecino, tylko Mango podrabia Gucci. Gdyby to była muzyka już byłaby sprawa w sądzie, a te kiecki są do siebie podobne bardzo ale to bardzo mocno. :) Tylko że Gucci ma takie Mango w nosie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 25-05-2007 izusia
  a mnie bardzo podoba sie ta "podrobka" niz oryginal...ma ladniejszy motyw :) i chyba Magdalena wyglada w niej nieco ladniej,choc wydawaloby sie ze Małgosia bedzie lepiej sie prezentowac . Tylko ta zolta kopertowka.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 25-05-2007 gość
  Zgadzam sie z autorem tekstu. Według mnie nie ma nic gorszego nież zakładanie taniej imitacji. Jak ktoś nie ma kasy na oryginał, to może kupić jakąś tanią kreacje, ale, na Boga, niech to nie będzie podróba!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 25-05-2007 gość
  To nie jest podróba tylko sukienka z Mango za ponad 600 zł. Żeby pisać o modzie należy o niej choć trochę wiedzieć....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 25-05-2007 gość
  jakbyście jeszcze powiedzieli, gdzie ta podróbe mozna kupić... wyglądaja super..
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5 ... 17