Kryształowy naszyjnik Dyrberg/Kern

16 Komentarzy
4 Zdjęcia
Czwartek, 06-03-2008

Kryształowy naszyjnik Dyrberg/Kern Duńska marka Dyrberg/Kern to dzieło absolwentów kopenhaskiej Szkoły Designu Gitte Dyrberg i Henninga Kerna. Duet słynie z miłości do dużych, kolorowych kamieni szlachetnych i nowoczesnego podejścia do klasycznego skandynawskiego stylu.

Niezwykła precyzja ręcznego wykonania, wyrazisty styl i świetna jakość idealnie sprawdzają się jako efektowne uzupełnienie wyjściowych kreacji. Prezentowany naszyjnik składa się z sześciu zawieszek, z których trzy można odpinać. Ciężko wyglądającą biżuterię tworzą duże kryształy górskie i Swarovskiego. Różnej wielkości ogniwa łańcuszka, wielość błyszczących drobnych kamieni oraz ciemny wisiorek z podpisem marki składają się na wyjątkowo elegancką i oryginalną biżuterię, która będzie piękną ozdobą dekoltu.

Cena: 1 200 zł

Kupisz w internetowym butiku Salt and Pepper.

Kryształowy naszyjnik Dyrberg/Kern

Kryształowy naszyjnik Dyrberg/Kern

Kryształowy naszyjnik Dyrberg/Kern

AW

 • Czw., 06-03-2008 Unitka
  Śliczny.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 07-03-2008 k7mysza
  strasznie na nim nasrane....brakuje jeszcze tylko wiatraczka
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 07-03-2008 gość
  taki sobie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 08-03-2008 Moniassekk
  fajnie się prezentuje na leżąco, jednak na szyi traci swój urok...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 10-03-2008 Joanna Domańska
  Ostrzegam przed produktami tej firmy. Są wprawdzie b ładne, ale po kilku miesiącach użytkowania wycierają się, robią się brzydkie. Nie uwzględniają reklamacji, robiąc niegrzeczne uwagi, że w Polsce panie nie umieją użytkować takiej biżuterii.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 21-06-2008 gość
  Jak sie komus nie uwzgledni reklamacji, to zazwyczaj okazuje sie nagle, ze personel jest niegrzeczny i chamsko odpowiada;)
  Joanna Domańska (Poniedziałek, 10-03-2008) napisał:  Ostrzegam przed produktami tej firmy. Są wprawdzie b ładne, ale po kilku miesiącach użytkowania wycierają się, robią się brzydkie. Nie uwzględniają reklamacji, robiąc niegrzeczne uwagi, że w Polsce panie nie umieją użytkować takiej biżuterii.

  Odpowiedz Zgłoś
1 2