Lancia Ypsilon SPORT Momo Design

807 Komentarzy
2 Zdjęcia
Czwartek, 17-01-2008

Lancia Ypsilon SPORT Momo Design

Model Sport Momo Design stanowi przykład interpretacji estetycznej stworzonej przez włoskich stylistów z Momo Design, którzy pięknie podkreślili wyróżniające Lancię cechy: elegancję i temperament.

Z zewnątrz samochód wyróżnia kilka elementów estetycznych i kolorystycznych, które przywołują na myśl motywy stylistyczne autorstwa Momo Design. Cztery nowe kolory karoserii (Czarny Masaccio, Szary Borromini, Żółty Casorati i Biały Raffaello) tworzą efektowną całość w zestawieniu z szarością matowego lakieru metalizowanego Titanio, którym pokryte są pokrywa bagażnika, dach i lusterka zewnętrzne. Uwagę zwracają też obniżone nadwozie i sportowe fotele

Dopełnieniem jest wykończenie niektórych elementów, wykonane z patynowanego stopu, przednie lampy przeciwmgielne z oprawami w kolorze karoserii, grafika Momo Design na czarnym lakierze słupka środkowego oraz oryginalne diamentowane i patynowane obręcze ze stopu 16".

Do wyboru są silniki 1.3 Multijet 16V 105 KM ze skrzynią 5-biegową oraz benzynowy 1.4 16v 95 KM, połączony z 6-biegową manualną skrzynią. Dostępna jest również sekwencyjna skrzynia biegów DFN.

Cena: od 60 500 zł

www.lancia.pl

Lancia Ypsilon SPORT Momo Design

MWW

1 2 3 4 5 ... 81