Ławka Scrapile

32 Komentarze
2 Zdjęcia
Piątek, 09-03-2007

Ławka Scrapile Scrapile to artystyczna stolarnia z Brooklynu, prowadzona przez dwóch projektantów mebli, Barta Bettencourta i Carlosa Salgado. Artyści w unikalny sposób obrabiają i łączą ze sobą skrawki drewna. Do tego celu wykorzystują materiał odpadowy, zebrany w różnych zakładach nowojorskiego przemysłu drzewnego.

Meble, które projektują i produkują, są jedyne w swoim rodzaju. Każdy egzemplarz robiony jest ręcznie na indywidualne zamówienie i różni się od poprzedniego. Do produkcji tych mebli wykorzystywane są tylko ekologiczne kleje.

Prezentowana ławka kosztuje $954 czyli niecałe 3 000 zł, można ją kupić w internetowej galerii Velocity Art. & Design.

Czas oczekiwania na produkt wyniesie około 14-16 tygodni.

http://www.scrapile.com

Ławka Scrapile

MO

 • Pt., 09-03-2007 listopadka
  Nic dziwnego ze tu nie ma komentarzy... tu nie ma czego komentowac.... i do tego ta cena.... ZARTY ZARTY ZARTY
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 09-03-2007 gość
  listopadka (Piątek, 09-03-2007) napisał:  Nic dziwnego ze tu nie ma komentarzy... tu nie ma czego komentowac.... i do tego ta cena.... ZARTY ZARTY ZARTY


  Zgadzam się.Sama sobie mogeę takie zrobić buhaha ;P
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 09-03-2007 romano
  Bardzo nietypowe drewno ... wygląda jak sklejka! i płyta wiórowa oraz mdf!!! drewna jakoś nie widać.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 09-03-2007 gość
  Prosta, efektowna, z pomyslem. Fajna gra materialami i zaskakujacy efekt. Tylko prowincjusze ceniacy tandetne meble Klera moge nie zauwazyc, ze to ciekawy, nowoczesny mebel. A cena jest adekwatna do warunkow amerykanskich, tam sie inaczej zarabia i inaczej placi za pewne rzeczy. Nie przekladajcie cen na warunki polskie, skoro tutaj jest inna srednia krajowa, a i bogate buraki wola tandete w skorze niz fajne, nietuzinkowe pomysly.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 09-03-2007 gość
  genialny sposob na zarabianie na odpadach a może by samemu cos takiego skleić ;) zawsze to mozna ze 3kawalki zaoszczedzic
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 09-03-2007 koniu
  ktos to swietnie ujął z tymi meblami klera. zgadzam sie!! a teraz notka do polakow- czy wy ludzie ngdy nie nauczycie sie co ładne i gustowne? najlepszym tego przykladem jest ta lawka, swietny prosty styl, bardzo surowa i nowoczesna. elegancja tkwi w prostocie. Jak widze domy jakis nadetych burakow co maja kilka zer na koncie to mnie zalamuje- pelno złota i tego typu akcji, pieprzony styl rockoco, jak w kosciele cholera.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 09-03-2007 gość
  to prawda, tandeciarze nie docenią a po dugie nie umieją czytać.
  Najbardziej mi się podoba wypowiedź jakieś tandeciary że sama se taka zrobi...
  no tak skórzanej białej kanapy na złotych nóżkach to nie przypomina ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 09-03-2007 gość
  romano (Piątek, 09-03-2007) napisał:  Bardzo nietypowe drewno ... wygląda jak sklejka! i płyta wiórowa oraz mdf!!! drewna jakoś nie widać.


  A Ty tępulinku czytac nie umiesz?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 09-03-2007 dwukropek
  Taką wręcz komiczną postawę, skrytykował niegdyś Andy Warhol malując puszkę zupy. Było to w czasach, kiedy ludzie zachwycali się białym kwadratem na białym tle, o ile wmówiło im się, że to sztuka. Warhol swoją puszką zupy krytykował takie postawy, jakie niektórzy z was prezentują, doszukując się w tym badziewiu z WF-owej szatni sztuki współczesnego meblarstwa. LUDZIE, LITOŚCI!! Nie dajcie się zweriować, tylko dlatego, że jakiś pseudoartysta wmawia wam, że to arcydzieło. Miejmy troche wyrobionego smaku... Tyle ode mnie.
  pozdrawiam, dwukropek
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 09-03-2007 gość
  dwukropek (Piątek, 09-03-2007) napisał:  Taką wręcz komiczną postawę, skrytykował niegdyś Andy Warhol malując puszkę zupy. Było to w czasach, kiedy ludzie zachwycali się białym kwadratem na białym tle, o ile wmówiło im się, że to sztuka. Warhol swoją puszką zupy krytykował takie postawy, jakie niektórzy z was prezentują, doszukując się w tym badziewiu z WF-owej szatni sztuki współczesnego meblarstwa. LUDZIE, LITOŚCI!! Nie dajcie się zweriować, tylko dlatego, że jakiś pseudoartysta wmawia wam, że to arcydzieło. Miejmy troche wyrobionego smaku... Tyle ode mnie.pozdrawiam, dwukropek
  nic nie da sie poradzic, ze nie umiesz odrozniac sztuki od kupy. az nie chce mi sie ciebie przekonywac, bo i tak sie nie znasz.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4