Letni makijaż Golden Dior

0 Komentarzy
2 Zdjęcia
Czwartek, 03-07-2008

Letni makijaż Golden Dior Złoto to jeden z ulubionych kolorów lata i drogocenny kruszec szczególnie uwielbiany przez dom mody Dior. Makijażyści stawiają w tym roku na ochronę, piękną, zdrową opaleniznę, brązy i naturalne odcienie.

Klientka Diora rozświetla rysy twarzy nasyconymi, złotymi kolorami. Wybiera głębokie, czyste i elektryzujące odcienie. Dior lśniące kolory łączy z delikatnymi i subtelnymi formułami, które łagodnie stapiają się ze skórą. Ma być czarująco, uwodzicielsko i zmysłowo.

Dior proponuje szeroką paletę, mnóstwo kolorystycznych niuansów i kilka opcji spojrzenia. Najwyższą ochronę zapewnią Bronze Matte Sunshine SPF 20 i Bronze Lumieres d’Or – ochronne pudry słoneczne o dobroczynnym działaniu. Rysy łatwo modelujemy za pomocą różu Bronze Harmonie de Blush w czterech odcieniach. Z myślą o makijażu oczu powstała perłowa paleta 5 Couleurs Iridescent w ciepłym, żółtym i białym złocie, która dzięki technologii Wet Reflect pięknie błyszczy na powiekach. Lśniące drobinki piaskowych beżów, różów, szarości i czerni razem z odcieniami miedzi i brązów dodają tajemniczości. Usta Diora są zmysłowe i powleczone Addict Ultra Gloss Reflect – lekkim błyszczykiem, który doskonale odbija światło i ładnie harmonizuje z opaloną cerą. Ostatni akcent to paznokcie. W tym roku malujemy je na złotymi Gingembre Cuivre i Pepite, które z powodzeniem mogą konkurować z biżuterią. 

Puder matujący Dior Bronze Matte Sunshine SPF 20: 184 zł
Paleta Lumieres d’Or: 195 zł
Róż Dior Bronze Harmonie de Blush: 176 zł
Pędzel rozświetlający Dior Bronze Luminizer: 136 zł

Kupisz w autoryzowanych perfumeriach.

Letni makijaż Golden Dior

MWW