Li Parie dla amazonek na Dzień Kobiet

3 Komentarze
2 Zdjęcia
Sobota, 05-03-2011

Li Parie dla amazonek na Dzień Kobiet

8 marca w salonie Li PARIE na ul. Chmielnej 15 w Warszawie odbędą się specjalne warsztaty brafittingu dla amazonek. Panie po mastektomii, rekonstrukcji czy plastyce piersi będą mogły się przekonać, że każda kobieta na nowo może stać się seksowną i pewną siebie.

Kobiety otrzymają wiele fachowych i nowatorskich porad dotyczących możliwości wyrównywania wielkości biustu, utrzymywania go na jednakowej wysokości, eksponowania i zabezpieczania dekoltu, wyszczuplania i prostowania sylwetki, odciążania kręgosłupa i ramion czy zaznaczania talii.

Każda z pań będzie mogła skorzystać z trzydziestominutowej indywidualnej i profesjonalnej konsultacji z profesjonalną brafitterką. Ponadto, na amazonki i ich przyjaciółki czekać będzie 15% rabat na zakupy oraz eleganckie pudełko ręcznie wykonanych czekoladek z różową wstążką, a także degustacja szampana oraz świeżych truskawek.

http://www.bieliznaliparie.pl

Li Parie dla amazonek na Dzień Kobiet

AWP

 • Sob., 05-03-2011 gość
  Doskonały pomysł. Każda amazonka ma ogromne problemy z bielizną (pomijając aspekt psychiczny okaleczenia). Wszystkim amazonkom życzę dużo zdrowia i radości z życia.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 06-03-2011 gość

  Ze też takie debile jak ty chodzą po świecie. Szkoda tlenu dla takich kretynów/kretynek.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 07-03-2011 gość
  dość ciekawy wystuj.Ale bielizna dla mnie taka sobie.
  Chociaż widzę tam Taką straszą kobietę ok 40stki
  która doradza im, ogólnie Ok,
  Odpowiedz Zgłoś