Lifting termiczny Zaffiro

6 Komentarzy
3 Zdjęcia
Poniedziałek, 13-12-2010

Lifting termiczny Zaffiro

W noc sylwestrową każda kobieta pragnie wyglądać olśniewająco, ale nawet najpiękniejsza kreacja nie zapewni tak dobrego samopoczucia jak zadbana, młodo i świeżo wyglądająca skóra.

Dzięki Zaffiro, czyli dzięki nowoczesnemu urządzeniu emitującemu promieniowanie podczerwone IR, można w szybki sposób zminimalizować zmarszczki, wygładzić bruzdy nosowo-wargowe płytsze, wyostrzyć kontur twarzy, a także, jeśli jest potrzeba, polepszyć kondycję, gęstość i jędrność skóry dekoltu, brzucha, szyi czy wewnętrznej strony ramion i ud.

Sam zabieg jest bezpieczny i bezbolesny. W jego pierwszej fazie skóra zostaje schłodzona. Następnie, przy użyciu specjalnej, szafirowej głowicy emitującej podczerwień, zawarty w skórze kolagen zostaje podgrzany, a co za tym idzie jego włókna skurczone i pobudzone do odnowy. Fazę kończy ponowne chłodzenie skóry.

Druga faza to łagodzący i relaksujący masaż, maska z ektoiny, kwasu hialuronowego i DNA z alg morskich oraz ampułka z witaminą C, która wspomaga syntezę kolagenu. Tuż po nałożeniu ampułki skóra wygląda normalnie, jedynie w nielicznych przypadkach występuje minimalne zaczerwienienie, które po kilku godzinach ustępuje.

Co istotne, Zaffiro można stosować bez względu na fototyp i rodzaj skóry. Przeciwwskazaniem jest ciąża i okres karmienia piersią, otwarte rany, choroby nowotworowe, implanty, przebyty zabieg złotych nici oraz okres dwóch tygodni od zastosowania wypełniaczy.

Osobom między 25. a 35. rokiem życia z reguły poleca się jeden zabieg, osobom starszym, w zależności od wieku i kondycji skóry, zalecana jest seria.

Cena: od 500 zł do 1 000 zł, w zależności od partii ciała, na której jest wykonywany

Adresy salonów tu.

Lifting termiczny Zaffiro

Lifting termiczny Zaffiro

MO

 • Pn., 13-12-2010 gość
  Niestety, efekt jest bliski zeru, a i to bardzo szybko zanika.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 14-12-2010 gość
  gość (Poniedziałek, 13-12-2010) napisał:  Niestety, efekt jest bliski zeru, a i to bardzo szybko zanika.  no i Zaffiro dziekujemy
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 15-12-2010 gość
  zaffiro i focus rf to gigantyczne oszustwo, nie działają ani troszkę, duże pieniądze wywalone w błoto!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 18-12-2010 gość
  niestety poprzednie osoby miały chyba nieprecyzyjnie wykonany zabieg zaffiro. mam 45 lat i skonczyłam półroczną terapiie zaffiro i jestem zachwycona!!!skóra bardziej napięta i gesta, bruzdy znikneły..nie żałuje wydanych pieniędzy
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 10-01-2011 gość
  Jeśli juz to zdecydowanie byłabym jednak za zabiegiem ,który daje nam konkretne efekty
  http://www.estmedica.pl/wolumet…
  i przynajmniej mieścimy sie tu w jednym zabiegu
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 28-09-2011 angel74
  Może warto samemu wypróbować, teraz Zaffiro w cenie 399 zł - pierwszy zabieg, więc ryzyko niewielkie a może jednak zadziała? www.zaffiro.angelius.pl
  Odpowiedz Zgłoś