Limitowana edycja Infiniti EX30d

4 Komentarze
4 Zdjęcia
Sobota, 29-01-2011

Limitowana edycja Infiniti EX30d

Bardzo krótka, limitowana do 150 sztuk seria i wyjątkowe prezenty dla nabywców.

Black Premium z 238-konnym silnikiem diesla V6 wyposażony jest w 19-calowe felgi o pięciu rozwidlonych ramionach, a kolor nadwozia to dostępny tylko w tej wersji lakier malbec black. Wewnątrz znajdziemy system nagłośnieniowy Bose, skórzaną tapicerkę w kolorze grafitowym, aluminiowe wykończenie – ale to nie wszystko.

Kupując ten model, stajemy się członkami elitarnego klubu „Relais & Châteaux Club 5C”, który przyjmuje do swojego grona jedynie zaproszone osoby. W każdej posiadłości „Relais & Châteaux” członkowie „Klubu 5C” mogą się spodziewać gościnności kategorii VIP. Każdy członek „Klubu 5C” otrzymuje pokój o podwyższonym standardzie, jeśli taki jest dostępny.

Aby stu pięćdziesięciu właścicieli EX Black Premium mogło w pełni docenić zalety przynależności do klubu 5C, za pierwszą noc spędzoną w hotelu zapłaci Infiniti. Działa to w ten sposób, że do każdego specjalnego egzemplarza EX Infiniti dołącza voucher na jeden nocleg w pokoju dwuosobowym, kolację dla dwojga, z trunkami, oraz śniadanie w jednym z ponad 200 hoteli sieci „Relais & Châteaux”, funkcjonujących na całym świecie.  

Cena katalogowa tego modelu to 257 000 zł. Infiniti Polska udało się uzyskać na ten model cenę promocyjną – 236 440 zł. Jeśli kupujący skorzysta z oferty leasingowej, cena samochodu wyniesie 216 000 zł.

http://www.infiniticars.pl/ex37/black_premium.html

Limitowana edycja Infiniti EX30d

Limitowana edycja Infiniti EX30d

Limitowana edycja Infiniti EX30d

MW

 • Sob., 29-01-2011 gość
  Infiniti super auta i nieoklepane tak jaki inne z klasy premium Merce.Bmw ,audi tego juz setki na naszych ulicach
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 29-01-2011 gość
  Nie drogi i warty swojej ceny luksus na kółkach.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 29-01-2011 ali.c
  Estetyczny ideał...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 31-03-2011 joasia83
  Chciałabym moc takim pojezdzic, tak samo jak chcialbym wieeele rzeczy ale mnie nie stac jak i niektorych z was to tylko pocieszajace ;-)

  jak np.
  Kurcze, chciałabym tak mieszkać nieprzeciętny komforcik...
  Ale to chyba nie dla zwykłych zjadaczy chleba...
  tak jak i chcialaby mieć np.

  http://www.umywalkikamienne.pl/…
  Odpowiedz Zgłoś