Linia Balance Malu Wilz

0 Komentarzy
1 Zdjęcie
Niedziela, 21-06-2009

Linia Balance Malu Wilz

Wypryski, przetłuszczanie i błyszczenie nie są domeną wyłącznie cery młodej, także cera dojrzała może się borykać z tymi problemami w jednych partiach, w innych z kolei być sucha i mieć więcej zmarszczek.

Seria do kompleksowej pielęgnacji dojrzałej cery mieszanej znalazła się wśród kosmetyków Malu Wilz a w niej:

Pure Balance Balm - balsam normalizujący o lekkiej konsystencji. Działa odmładzająco, jednocześnie regulując produkcję sebum, łagodząc podrażnienia i niwelując niedoskonałości. Należy aplikować go na twarz rano i wieczorem.
Cena: 124 zł (50 ml)

Pure Balance Cream - krem normalizujący z zawartością koenzymu Q10. Zmniejsza zmarszczki oraz przetłuszczanie się skóry, masło shea dodatkowo zmiękcza ją i wygładza.
Cena: 139 zł (50 ml)

Pure Balance Serum - serum normalizujące, czyli koncentrat w żelu opóźniający efekt starzenia się skóry. Działa natychmiastowo wygładzając, nawilżając, łagodząc podrażnienia i regulując produkcję sebum.
Cena: 149 zł (30 ml)

Clarifying Mask - maseczka oczyszczająca na bazie kaolinu. Zawiera zmiękczający i wygładzający aloes, normalizujący ekstrakt z drożdży oraz działający antybakteryjnie i oczyszczająco olejek z drzewa herbacianego. Należy ją trzymać na twarzy 5 – 10 minut.
Cena: 85 zł (50 ml)

Blemish Treatment - leczniczy krem kamuflujący niedoskonałości pełniący funkcję korektora ukrywającego niedoskonałości. Także łagodzi i przyspiesza gojenie się wyprysków oraz wyrównywanie blizn i przebarwień. Działa też antybakteryjnie.
Cena: 149 zł (50 ml)

Kosmetyki Malu Wilz dostępne są w sklepach Gler i wybranych drogeriach.

MWW